หัวข้อ: คำขอบคุณจากใจ....ทีมงานบ้านมหา ดอทคอม

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ตะวันนา

Re: คำขอบคุณจากใจ....ทีมงานบ้านมหา ดอทคอม

ยินดีมีส่วนร่วม ได้ฮ่วมบุญนำซุมเจ้า
    มีหยังซ่อยแบ่งเบา ขอเอาใจไปเติมแฮง
    จากใจสาวแก้มแดง ซ่อยเบิ่งแยงยินดีเด้อ.....จ้า

:heart:~?*??*?~*... คื อ วั น ห นึ่ ง ที่ หั ว ใ จ....
    ................จ ะ ห อ บ รั ก ไ ป ซ บ อุ่ น ไ อ ดิ น... .....
    * ~?*??*?~:heart:

ฅนเมืองชน
    Guest

Re: คำขอบคุณจากใจ....ทีมงานบ้านมหา ดอทคอม

ทุกข์สุขร่วมแบ่งปัน เราจะเคียงข้างกันเสมอไป
    คือความหมายที่ยิ่งใหญ่ ระหว่างใจของความเป็นเพื่อน
    อยากขอบคุณบ้านมหา ที่นำพามาพบเจอและรู้จัก
    อยากขอบคุณบ้านมหาที่มีความรัก ให้หัวใจเราพิงพักอยู่ร่วมกัน

แม้น..ทีมงานบ้านมหาไม่เคยบอกว่าเธอคือมิตรแท้
    นั่นไม่ใช่สิ่งสำคัญและไม่ต้องการคำยืนยันใดใด
    เพราะทุกสิ่งที่ผ่านมา เธอได้พิสูจน์แล้ว่า......
    เธอคือเพื่อนที่ดีที่สุดของฉัน
    เพื่อนก็เหมือนเข็มขัดนิรภัย เราไม่ได้ต้องการมันตลอดเวลา แต่มันก็อยู่ในที่ที่มันควรอยู่
    ขอบคุณบ้านมหาที่นำพาผมมาให้รู้จักเธอ..........ถึงแม้นเธอไม่อยากที่จะคุยกับผมก้อตาม(Y_Y)

CRWidE
    Guest

Re: คำขอบคุณจากใจ....ทีมงานบ้านมหา ดอทคอม กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ♥มั่วหน่าฮ่าน♥
    บ้านมหา...ให้หลายกว่าคำว่าบันเทิงอีหลีครับ....ให้ความสุข ให้ความอบอุ่น เสียงหัวเราะ...เข้าเว็ปบ้านมหาเทื่อได๋นั่งยิ้มอยู่คนเดียวปานผีบ้า....อิอิ

มีหยังให้ซ่อยเหลือบ่ต้องเกรงใจเด้อครับ บอกมาโลด
    ขอยืมตังแนบ่าว อิอิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน

Re: คำขอบคุณจากใจ....ทีมงานบ้านมหา ดอทคอม กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ นายพลQ(^^).๐
    ขอยืมตังแนบ่าว อิอิ
    หึ๋ยยยย.....เจ้ากะบ่เกรงใจโพดดอก . . .อดเด้อใจ...อย่าใจอ่อนเด้อ....อิอิอิ
    ไม่เข้าถ้ำมอง เหตุไฉนจะได้มอง...http://img198.google.co.th/img198/6016/iinjiisjiisj.gif

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวพรรณานิคม

อยากมีส่วนร่วมยืมเงินบ่าวมั่วนำบ่าวพลเด้.....อิอิ..ให่ยืมมื่อใด๋ส่งข่าวแนเด้อคร้าบ
    [*] สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์
    [*] เกี่ยวกับลิขสิทธิ์
    [*] ทำเนียบกองทุนเว็บไซต์ บ้านมหา

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน

บ่ต้องห่วงดอก....ได้ยืมซุคนหั่นหล่ะ รอให้ข่อยถืกล๊อตเตอรี่รางวัลที่หนึ่งก่อนเด้อ....อิอิอิ Re: คำขอบคุณจากใจ....ทีมงานบ้านมหา ดอทคอม Re: คำขอบคุณจากใจ....ทีมงานบ้านมหา ดอทคอม
    ไม่เข้าถ้ำมอง เหตุไฉนจะได้มอง...http://img198.google.co.th/img198/6016/iinjiisjiisj.gif

อิอิ......บ่มีคำสิเว้า หย่าวโลดเนาะ

ขอขอบคุณ ทีมงาน บ้านมหา
    เปิดเวปมา ให้คนไกล ได้คลายเหงา
    ลืมทุกข์โศก ลงได้บ้าง พอบรรเทา
    เพราะพวกเรา ห่างบ้านเกิด สู่แดนไกล

มีอิหยัง พอซ่อยได้ ให้วานบอก
    เต็มใจดอก อย่าคึดหลาย ให้หมองศรี
    บ้านเดียวกัน ต้องฮักกัน สามัคคี
    เป็นน้องพี่ ที่ฮักกัน ปานข้าวเหนียว.......อิอิ โพดหาหม่องลงยาก เกือบแมนเตลิดกะยังว่า
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

CRWidE
    Guest

อิอิ ถ่ารางวัลที่หนึ่งว่าซั่น

ถืกมื่อใด เอามาแบ่งนำเด้อ อิอิ

ฮ่าๆๆ..555555 จักสิถืกบ่ดอก บ่ซื้อจักเทื่อ... Re: คำขอบคุณจากใจ....ทีมงานบ้านมหา ดอทคอม Re: คำขอบคุณจากใจ....ทีมงานบ้านมหา ดอทคอม

CRWidE
    Guest

คักแล่ว อิอิ

บ่ซื้อนั่นแหละดีแล่ว
    ยิ่งซื้อยิ่งจน บ่เคยถืกจักเทื่อ อิอิ

Tags for this Thread