หัวข้อ: ภาพวีดีโอ..จากงานวันเกิด..ดีเจ พล พระยาแล..

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7

ดูวีดีโอ Video WMV ภาพวีดีโอ..จากงานวันเกิด..ดีเจ พล พระยาแล..

ทีแรกกะว่าจะใส่เสียงพากษ์ มาดูอีกทีคงไม่ไหวครับ ฮ่า
    การถ่ายทำมิวสิค..คนถ่ายก็เมา..อิอิ ไม่ได้เทก...ไม่ได้คัต...เลยมั่วอย่างที่เห็น
    เอาไว้แก้ตัวใหม่นะครับ..วันนี้ประมวลมาให้ดู ชมกันม่วนๆครับ....

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=fDArYIv4bA0

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    นั่นๆ เอาออกมาอีกแล้วบาดนิ หัึย ใว้ใจบ่ได้เลย อิอิ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ คนพนมไพร
    ออนซอนหลายเสียงดนตรีมักหลาย มักอีกแนวหนึ่งคือบรรยากาศ

มืดสลัวมัวครึ้ม บ่อแม่นหยังดอก ควมชราภาพมันสิบ่อชัดเจนปานได๋ฮั่นนา..

มาเป็นตาม่วนแท้น้ออาจารย์เฮ็ดดีคัก ผู้บ่อได้ไปนำกะได้ม่วนย้อน...
    c06: ฮักบ้านมหาคักกะยังว่า

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    อ้างถึง..อาววว์ววว..ขา
    นั่นๆ เอาออกมาอีกแล้วบาดนิ หัึย ใว้ใจบ่ได้เลย อิอิ

..ยังมีอีกหลายครับ..ผจก...ฮ่าๆๆๆๆ

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    .ฮ่วยๆ อย่าสิปล่อยออกมาเบิดหลายเด้อจารย์จี่ พอเมี่ยนกะเมี่ยนแน..55

ภาพวีดีโอ..จากงานวันเกิด..ดีเจ พล พระยาแล.. ตอบกระทู้

เห็นภาพบรรยากาศของงานแล้วรู้สึกอบอุ่นและปลื้มใจไปด้วยเลยค่ะ..
    นี่แหละค่ะมิตรภาพและความรักความจริงใจดีๆที่เรามอบให้แก่กัน..ค่ะ...

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    หลูโตนผู้ถือร่มเด้น่อ 555555 ขอปรบมือให้ สาว FHM 555555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หล่อซวดลวดขี้มูกกื้ดอืดลืดเล็มเหล
    ก๊ากกกกกกกกกกกสุดจะบรรยายครับ อ.ข้าวจี่
    5555 ฮิ้วๆๆๆๆๆมวนๆๆๆๆๆคักขนาดขุบคุณครับผม อิอิ

ศิลปิน นักแสดง
    นางไหขวัญใจบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ noonam
    นางไห คือบ่มีฮูปนำกล้องเพิ่นน้อ อ๋อยยยยยยยยยยยไปไสบุนิคือบ่มีนำคะเจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ aobab1980
    เสียดายเด้ บ่ได้ไปนำเลยบ่มีรูปนำเพิ่น แม่นบ่น้อ เป็นสีลืมๆแม๋อ้าย บ่มีสติ เมาเป๊บซี่