มื้อนี้เป็นวันที่ดีเลยได้ฤกษ์ปล่อยของ อ้ายดุลเลาลบเล้าอยากเบิ่งเหลือยเกิน
ทนบ่ได้จัดให้ตามคำแฮ่ แฮ่ แฮ่(ขู่)อิอิอิฮักดอกจั่งหยอกเล่น
จักสิมีไผ๋ไปนำแน ตามบ่าวจัยมาเด้อครับ วันนั่นเป็นวันเสาร์ที่26/6/53เวลาบ่ฮู้จำบ่ได็ฮ่าๆๆๆๆๆ

คุ้มสามเสน ตกปลา รามอินทรา 121
มีเื้อยเมรีขี้เมา อ้ายจ่าเหลือง อ้ายต่วง(ก้มโก้โซ่)ยุทางหลังนั่นละครับอิอิอิ
คุ้มสามเสน ตกปลา รามอินทรา 121
อ้ายดุล(บ่าวยางตลาด)ผุจัดการปั้มบ่ฮ้างเด้อครับคนนี้ เรียกร้องเหลือเกินสำหรับกระทู้นี้และอีกกระทู้นึงสิตามมาอิอิอิ
เอื้อยแม๊กกี้แสนสวย เพิ่นสิไปอุบลยังมีใจตามมาอีก นับถือจิตใจเอื้อยเพิ่นครับเดินทางปลอดภัยเด้อครับเอื้อย
และผมเอง บ่าวคนไคกินข้าวบายกบครับอิอิอิ ปิดหน้าไว้ย้านเจ้าหนี้จำได้ฮ่าๆๆๆๆๆ
แม่นอ้ายจ่าเหลืองเพิ่นเฮ็ดอิหยังน้อ ท่านี้คือสีคุ้นๆว่ะฮ่าๆๆๆๆๆๆโชว์หยังน้ออ้าย
เอื้อยหน่อยคือก้มหน้าแนวนั่นครับ เป็นหยังน้อครับฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆอิ้ววววววววววว
อุปกรณ์ประกอบการสนทนาเบิ่ด ให้อ้ายต่วงหย่างไปเอามาเพิ่ม ขอโทษหลายๆเด้ออ้ายชายที่ใช้ฮ่าๆๆๆๆๆ ท่าหย่างเลาคือเท่แท้หว่า
บ่าวเอ๋ ห้วยละโอง มาสมทบกับกลุ่มเพือนๆสมาชิกเว๊ป อิสานฟิชชิ่งแม่นบ่ เข้าใจถืกยุเนาะหมู่
สมาชิกหลายครับ มื้อนั่นแนะนำจนปานนี้ครึ่งหน้ากระดานแล้วยังบ่ทันเบิ่ดเลย จักปลายุใสปานนั่นว่าไปตกปลาพะน่ะ
อ้ายจ่าปั้ม ตามมาสมทบอีกคน มาพร้อมหลานชายเพิ่นแม่นบ่หึอ้ายผมเข้าใจถืกบ่ฮ่าๆๆๆๆๆๆ
ทรามวัย(กลางคน)กับซาตาน
ยังบ่จบเด้อครับ มีภาพเพิ่มเติมอีก ด้านล่าง