หัวข้อ: ประโยคได่ที่พี่น้องอยากบอกกับเขาคนนั้น

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8

รอบยิ้มพิมใจ ประโยคได่ที่พี่น้องอยากบอกกับเขาคนนั้น

ประโยคได่ที่พี่น้องอยากบอกกับเขาคนนั้น
    มื้อนี้ไก่น้อยคือรู้สึก อินเลิฟจั่งได่บุ อยากชวนพี่น้องมาบอกเล่าความในใจ ถ้ามีโอกาสสักครั้งหนึ่งที่เฮาสามารถบอกคนที่เฮารัก บ่ว่าสิ เป็น รักที่สดใส รักที่สมบูรณ์แบบ แอบมัก รึ รักบ่สมหวัง ประโยคที่พี่น้องอยากบอกเขาคนนั้นที่สุด คือ ? ...... ( ถ้ามั่นใจ กะระบุชื่อมาโลดจ้า ) ]

ส่วนของเจ้าของกะทู้ที่อยากบอก เขาคนนั้น ถ้ามีโอกาส .... ไม่มีมื้อใด ที่ตื่นมาหายใจแล้วบ่คิดฮอดเจ้า .... (ห้ามฮากใส่กะทู้ขะน้อยเด้อ )
    ปล.....อันได่ถึกใจเจ้าของกะทู้สิมีของสมนาคุณ ตั่วเครื่องบินไป บันนังสตา1ที่ ขากลับยังจองทันได้ อิอิ :l-
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ wundee2513
    บล็อก
    11
    ... ผมคิดว่าเป็นกระทู้ที่ดีครับ อยากให้พี่ๆ น้องๆ ได้แสดงความรู้สึกไปตามแนวหัวข้อเพิ่น บางที่ก็มีคอมเม้นท์ จนทำให้ความรู้สึกดีๆ มันสะดุดอยู่ตรงนั้นเลย ...

... ถ้ามีโอกาส อยากขอเติมน้ำตาลใจ ด้วยหัวใจที่คิดฮอดครับ ...

ปล. เรื่องรางวัลขอ ผ่านเลยนะครับคุณไก่น้อย คือขอสละสิทธิ์ครับ.
    เสรีภาพ เสมอภาค ยุติธรรม

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    วันนี้ผมกะอินเลิฟเด่เอื้อยไก่

อยากบอกว่า
    อนาคตจะเป็นอย่างไรไม่รู้ ขอแค่วันนี้เรารักกันก็พอ มีเธอไว้รักไปวันๆก็เป็นความโชคดีสำหรับผู้ชายคนนี้แล้ว :l-:l-

อย่าเพิ่งฮากเด้อครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    บุยยย..สองเอื้อย-น้องนิ.. นำแน่ะๆซั่น..

คั่นได่มีโอกาสบอก..กะอยากบอกเพิ่นว่า.... "เคยรู้สึกนำจั่งได๋..มันกะยังสิเป็นอยู่จั่งซั่น..ตราบจนสิ้นลมหายใจ.."

ปล.. ฮากกะส่าง.. ฮ่า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย sompoi; 16-07-2010 at 07:40.
    มองต่าง..อย่างปลง

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    แม่นอ้ายกะซิบอกว่า
    "รักและเป็นห่วงนะ ดูแลตัวเองด้วย"
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ริมฝั่งหนองคู
    ดูแลตัวเองนะ รักษาสุขภาพด้วย เป็นห่วง

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    อยากบอกอีกว่า

ตัวเล็กเค้ารักตัวเองน่ะ กลับบ้านไปคิดถึงเขาด้วยนะ

International chef สัญลักษณ์ของ สะใภ้อิสาน
    บล็อก
    4
    น้องไก่น้อย....เข้าใจ ตั่งกระทู้จัง
    กำลังอยากบอกใครบ้างคนทางอุบล..อยู่พอดีเลย ฝากผ่านกระทู้นี้บอกให้ด้วย
    ถ้าได้เข้ามาอ่านให้รู้ไว้นะ

คิดถึงนะจ้า...คิดถึง..ห่วงใยนะ..รักษาสุขภาพตัวเองบ้างนะจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย สะใภ้อิสาน; 16-07-2010 at 07:58.

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    อยากบอกว่า "หน่อยยังรัก ห่วงใย และเป็นกำลังใจให้คุณที่รักเสมอ"(คุณที่รัก คือคำที่หน่อยใช้เอิ้นสามีเด้อจ้า อิอิ)
    มื้อเช้ากะบอกไปแล้วจ้าเอื้อยไก่ ถ้าจำบ่ผิดกะเว้ามาเฮ็ดมาแนวนี้ห้าปีกว่าแล้วจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย siranee; 16-07-2010 at 08:03.

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ เชษ แฟมมิลี่แมน
    สำหรับผมแล้วนั้น ความรู้สึกดีๆที่มีให้กัน สำคัญที่สุด แม้อาจจะบ่เคยพ้อหน้ากัน เคยได้ยินแต่เสียงผ่านทางทอสับก็ตาม แต่กะยังดีใจที่ได้บอกว่า คิดฮอดเขา ว่าฮักเขา แต่ไปนี้ คือสิบ่มีโอกาสได้บอกว่าคิดฮอด เขาแล้ว และคำว่าคิดฮอด จากเขา ผมคือสิบ่ได้ยินอีกคือกัน จั่งได๋อยากให้ฮู้ว่า อ้ายฮักเจ้าเด้อ

Tags for this Thread