หัวข้อ: คุ้มสามเสน ตกปลา รามอินทรา 121

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน คุ้มสามเสน ตกปลา รามอินทรา 121

มื้อนี้เป็นวันที่ดีเลยได้ฤกษ์ปล่อยของ อ้ายดุลเลาลบเล้าอยากเบิ่งเหลือยเกิน
    ทนบ่ได้จัดให้ตามคำแฮ่ แฮ่ แฮ่(ขู่)อิอิอิฮักดอกจั่งหยอกเล่น
    จักสิมีไผ๋ไปนำแน ตามบ่าวจัยมาเด้อครับ วันนั่นเป็นวันเสาร์ที่26/6/53เวลาบ่ฮู้จำบ่ได็ฮ่าๆๆๆๆๆ

คุ้มสามเสน ตกปลา รามอินทรา 121
    มีเื้อยเมรีขี้เมา อ้ายจ่าเหลือง อ้ายต่วง(ก้มโก้โซ่)ยุทางหลังนั่นละครับอิอิอิ
    คุ้มสามเสน ตกปลา รามอินทรา 121
    อ้ายดุล(บ่าวยางตลาด)ผุจัดการปั้มบ่ฮ้างเด้อครับคนนี้ เรียกร้องเหลือเกินสำหรับกระทู้นี้และอีกกระทู้นึงสิตามมาอิอิอิ
    เอื้อยแม๊กกี้แสนสวย เพิ่นสิไปอุบลยังมีใจตามมาอีก นับถือจิตใจเอื้อยเพิ่นครับเดินทางปลอดภัยเด้อครับเอื้อย
    และผมเอง บ่าวคนไคกินข้าวบายกบครับอิอิอิ ปิดหน้าไว้ย้านเจ้าหนี้จำได้ฮ่าๆๆๆๆๆ
    แม่นอ้ายจ่าเหลืองเพิ่นเฮ็ดอิหยังน้อ ท่านี้คือสีคุ้นๆว่ะฮ่าๆๆๆๆๆๆโชว์หยังน้ออ้าย
    เอื้อยหน่อยคือก้มหน้าแนวนั่นครับ เป็นหยังน้อครับฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆอิ้ววววววววววว
    อุปกรณ์ประกอบการสนทนาเบิ่ด ให้อ้ายต่วงหย่างไปเอามาเพิ่ม ขอโทษหลายๆเด้ออ้ายชายที่ใช้ฮ่าๆๆๆๆๆ ท่าหย่างเลาคือเท่แท้หว่า
    บ่าวเอ๋ ห้วยละโอง มาสมทบกับกลุ่มเพือนๆสมาชิกเว๊ป อิสานฟิชชิ่งแม่นบ่ เข้าใจถืกยุเนาะหมู่
    สมาชิกหลายครับ มื้อนั่นแนะนำจนปานนี้ครึ่งหน้ากระดานแล้วยังบ่ทันเบิ่ดเลย จักปลายุใสปานนั่นว่าไปตกปลาพะน่ะ
    อ้ายจ่าปั้ม ตามมาสมทบอีกคน มาพร้อมหลานชายเพิ่นแม่นบ่หึอ้ายผมเข้าใจถืกบ่ฮ่าๆๆๆๆๆๆ
    ทรามวัย(กลางคน)กับซาตาน
    ยังบ่จบเด้อครับ มีภาพเพิ่มเติมอีก ด้านล่าง
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    ตามไปหาค่ารถเด้อออ 5555

นั่งเฉยๆ กะได้เงินเนาะ

อ้อ ตักปลาตายถิ่ม กะได้เงินคือกัน

จ่าเหลืองเพิ่นแจกอย่างคัก มื้อหน้าสิไปอีก 5555
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ลุมพุก
    ฝันหั้ยกัย ปัยหั้ยถึง
    สวัสดีครับผมเป็นตาม่วนน้อครับผม แต่วาไปตกบ่ทันได้เห็นปลายุครับ
    เห็นแต่ปลาเงินกับปลาแก้วครับ (ว่าวเล่นเด้ออ้ายเด้อ) เป็นตาม่วนน้อครับตั้งหลายคน
    โดยเฉพาะพี่แม็กกี้เผิ่นก็ไปนำ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    หลายคนเป็นตาม่วนคักเนอะ
    ใสหล่ะ..ได้ปลาบ้อ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    มาต่อเลยครับเพื่อบ่เป็นการเสียเวลา

มื้อนี้แม่นพากันไปม่วน ไปกินอิหลีครับ บ่กะบ่ค่อยได้ตก คาตะเล่นอิอิอิ

ถ่ายสองคน หล่อบ่แพ้กันเลยครับ แต่เอะไผ๋ยุทางหลังอ้ายน่ะอยากเข้ากล้องคักคือบ่เอิ้นเข้านำแนอ้าย5555++++

ได้เวลาเมือบ้านแล้วครับ ตะเว่นตกดินแล้วฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

แถม แนวกินยุบ่อปลาครับ ปลานิลเผาตกบ่ได้ซื้อกินกะได้เนาะอ้ายต่วง

เห็นภาพนี้แล้วอย่าเพิ่งน้ำลายแตกเด้อครับและบ่ได้สับสนของคนตั้งกระทู้ มื้อเดียวกัน
    เวลาต่างกัน พอออกจากบ่อปลาอ้ายจ่าเลานัดมากินเลี้ยงวันเกิด ผบ.ทบ.เลาครับ โคขุนโพนยางคำ

ขอบคุณหลายๆเด้อครับอ้ายจ่าเหลืองและผบ.อ้าย ขอให้รักกันนานๆเป็นคู่ผัวตัวเมียไปด่นๆเด้อครับ

ขออนุญาตเปิดเผยโฉมเอื้อยแนเด้อครับอ้ายจ่า ผบ.ทบ.อ้ายจ่าเหลือง งามบ่พี่น้อง

เสร็จจากโพนยางคำ มาต่อที่บ้านเอื้อนเมรีครับ ยังบ่พอ ส.กินเกลี้ยงอิหลีครับพวกนี้ฮ่าๆๆๆ

ยังมีอีก ยังบ่จบ ตามมาเบิ่งภาพอีกมีต่อ

Bump: มาต่ออีกครับใกล้สิจบแล้วล่ะ เตรียมเครื่องต้มยำ ทำแกงอีกหม้อบักใหญ่

สองเฒ่าเฝ้ากิน บ่เบิ่ดบ่หนีฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆหยอกเล่นเด้อครับอ้ายทั้งสอง

หน้าตาต้มยำบัดยามเสร็จแล้ว เป็นตะกินแท้ละเอื้อยหน่อย คนผุงามเฮ็ดแนวกินกะแซบ

แกงกะเสร็จแล้ว มากินนำกันเด้อครับบาดนี้ไผ๋ช้า เบิ่ดก่อนบ่รับผิดชอบเด้อ ปกินก่อนย้านบ่ทันอ้ายดุลเลาตักแล้ว
    [IMG][/IMG]
    มาเด้อบาดนี้ เสร็จเบิ่ดแล้ว อยากหยังตักเลยครับ แซบๆทั้งสองหม้อเลย
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    โอ๊ยยย เนาะ มีก๊อก 2 ก๊อก 3 อีก 5555

ส่วนแม็กกี้ก็ไปม่วนยุ country อุบลนู่น ขับรถซิ่งโสตาย 6 ชม. ฮอดอุบล ขนาดฝนตกหนัก

พี่สาวคนนั่งข้างๆ บอกว่า ขับรถโคตรดุ คราวหน้าไม่ให้ขับแล้ว

Bump: แม่น้องจ๋อมแจ๋ม งามอิหลีเนาะ คนงามเมืองเลยตั้วหนิ ...

โอกาสหน้าจะไม่พลาดค่า คราวก่อนมาถึงถิ่น กะมีเหตุให้คลาดกันเนาะ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    จั่งสี้มันต้องถอน จั่งสี้มันต้องถอน พาน้องไปจัดชุดใหญ่แหน่ครับ ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ศิลปิน นักแสดง
    นางไหขวัญใจบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ chutimol

หน้าตาอ้ายดุลย์กะอ้ายต่วงสิลืมตาบ่ขึ้นแล้ว ยังสิมาต่อกับเขาอีกเน๊าะจ้า 5555 แซวเล่นเด้ออ้าย

บรรยากาศช่างอบอุ่นซะเหลือเกิน เบิ่ดคำสิบรรยาย ก๊ากกกกกกก

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    ไปตกปลาคือบ่เห็นตอนได้ปลาน้อ ทีมงานอีสานฟิซซิ่ง หือทีมงานได๋ไปละเมาอย่างเดว ม่วนคับม่วน

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    โอ้ย เสียดาย โอ๊ะ ดีใจที่บ่ได้ไป สิได้พักตับ ฮ่า ๆ ๆ ๆ ซุมนี้ไปไสกะเบิ๊ด ซุม ส.กินเกลี้ยง ตั้งแต่กินอยู่ปั้มฮ้างว่าแมนเบิ๊ดงัวไปเกือบ 20 โตแล้วล่ะเบิ่งซงกะดาย ฮ่า ๆ ๆ ย่านได้เทคโอเว่อร์อยู่ดอกเบิ่งซง ฮ่า ๆ ๆ ๆ

Tags for this Thread