หัวข้อ: โปรดระวังพวกฤาษีแปลงสาร

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวฮิมโขง
    ทำใจละ อ้ายพลคนหล่ออออออ จังสิละทำใจครับ (ธรรมไนใจครับ)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    ซั่นแหล่ว...เจ้าคารมคมคายหลายใจคะเจ้ากะขี่เดียดติเนาะ ฮ่าๆๆๆ คือบ่จับคอทกถามโลด..ยายสิส่อย..อิอิ
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเมืองกะสิน
    ฮ่วย ฤาษีมาคือแปลงสารไปแนวนั่นน้อจ้า ผิดจรรยาบรรณฤาษีเน๊าะอ้าย
    อ้ายพลเลยบ่ได้พ้อกับนางเมรีจ้อยๆ.....ฮา
    มาเจอนางเมรัยแทนบ้ออ้ายพล เลยสิ บ..ลัยเด้เน๊าะที่นี่ อิอิ เล่นกับไผ๋บ่เล่นมาเล่นกับอ้ายพลเน๊าะ ฮิฮิ (ล้อเล่นเด้อจ้า)

ปล. ไผ๋ที่เฮ็ดแบบนี้เป็นการลดความน่าเชื่อถือจะของเด้อจ้า ถ้าบ่ได้เจตนากะขอโทษอ้ายพลซะเน๊าะจ้า
    อาจสิเป็นความคิดชั่ววูบกะได่ คนเรามีหลายอารมณ์เน๊าะ บางทีกะควบคุมบ่ได้ ถ้ายอมรับความจริง กะสิได้รับการอภัยจ้า
    กลับมาม่วนๆกัน คือพี่คือน้องกันในบ้านมหาคือเก่าจ้า

ศิลปิน นักแต่งผญา สัญลักษณ์ของ หญ้านาง
    แบบนี้กะเป็นตาย้านตั้วสั่นน่ะ ขั้นมีคน ใช้ชื่อเฮาไปด่าผุอื่น // ตายถิ่มชื่อๆ มิตร/ไมตรี

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา
    เอ๋า... มีแนวนี่เกิดขึ่นอยู่ตี่ เป็นตาย่านแถ่ะ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

พบปะพูดคุย

ปุ้ยว่าปุ้ยร้ายแล้วน่ะอ้ายพล ยังมีคนร้ายยิ่งกว่าปุ้ยติ้
    โีอ๊ยน้อใจร้ายกันจัง ลดความอิจฉากันจักนอยเนาะจ้า

มีสาว ๆ ในบ้านมหาส่งพีเอ็มไปหา นาย ก บอกว่า "หนูแอบรักพล พระยาแล เหลือเกิน เสียดายที่เขาแต่งงานแล้ว"
    เอ๊าอีกแล้ว เต๊ะโกเข้าจะของ ซังอ้ายพลเด้นิ

ปุ้ยคือบ่มีฮึ อิ อิ งามกะงาม น่ารักก็น่ารัก การงานก็ดี คือบ่มีไผมาแอบมัก
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    บ่แม่นเขาฮักบ่อ้าย เลยหยอกอ้ายเล่น รึว่าอ้ายพลไปทำให้เขาเสียใจเลยมส่ร้ายซะเลยอิอิอิ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ทิดจ่อย
    ฮ่วยๆๆๆ บ่อแม่นมีคนแปลงสารผมแล้วตี้
    บอกฮักผู้สาวไปตั้งหลายคน บ่อเห็นตอบมาจักเถื่อ
    แสดงว่าถืกแปลงสารแน่นอน (หรือว่าเผิ่นคาแต่โขะท้องสิฮากอยู่กะบ่อจัก) อิ อิ อิ อิ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ pcalibration
    เมืองฉะเชิงเทรา(แปดริ้ว)
    บล็อก
    1
    ย้านแหน่ก่ะแต่ฤาษีแปลงเพศท่อนั่นหล่ะหมอเอ๊ย..55555
    หือทิดจ่อยบ่ย้านตี้
    c06:

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

เหอๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ก่อนหน้านี้ เรื่องแบบนี้กะบ่มีดอกจ้า ฟังหูไว้หูเด้อจ้า

ข่อยบอกได้คำเดียวว่า จะบ่มีปัญาหาแบบนี้อีกเพียงแต่ว่าให้คนที่ิคิดอยู่เลิกซะจ้า อันที่ ให้ความหวังคนโน้นคนนี้ อันความรักที่บ่จริงใจความฮักที่เป็นไปบ่ได้ พี่น้องหลายๆๆคนที่เข้ามา มีหลายจุดมุ่งหมาย บ่คือกัน ต่างคนต่างความคิด คิดดีทำดีจ้า ปัญหาบ่เกิด

มีแต่ความม่วนความชื่น เด้อค่ะเด้อ

เหอๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

Tags for this Thread