หัวข้อ: โปรดระวังพวกฤาษีแปลงสาร

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    อิอิ มักตรงกระเทือนต่อมไทรอยด์ นี่หละ เอ้า...บ่ ถูกต่อมอีก...
    ลูกหิน..โชคดีไป บ่ มีไผ๋ มาเขียนพีเอ็มหาเลยจ้าอ้าย มีกะแต่อ้ายพลแข่นๆเลย 5555555+
    ว่าไปแล้ว...การที่คนเฮา เอาข้อความไปก้อป ไป เว้า ไป พาดพิงให้ร้าย น่าสิหมดได้แล้วน๊อ
    ถ้าเป็น เรื่องมีข้อแนะนำดีดี กะไคยุ แต่ ประเภท ฟอร์เวิร์ตคำ ที่อ้างมาจากผู้อื่น จริงบ้างบ่จริงบ้างนี่
    ลูกหิน หละ ขอหลีกเลี่ยงคนประเภทนี้ เลยจ้า
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ mewcoppy
    นำแหน่ครับ ฤาษีแปลงสารผมบ่อย่านดอกครับ เพราะว่าแก้โตเก่ง ผมย่านแต่ฤาษีแปลงรหัสบัตรเอทีเอ็มนี่ล่ะครับ ยามไปกดย่านเงินโดดต๋อมอยู่ผมว่า ยุคนี่มันเจริญวัตถุ แต่ใจคนมันบ่อเจริญนำครับ ย่านแต่คนอื่นได้ดี

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    555 อ้ายพล หาโตการเร็วๆ สิพาไปแปลงอยู่ศาลอาญา แต่ล่ะคนเก่งคักหล่ะซุมหมู่นี้ มาฮอดผม จากเสือเป็นแมว ทุกราย เอิ๊กๆๆ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    โอ้ ครับ ๆ จารข่อง ... กะแมนล่ะครับ ไผพ้อจารข่องกะต้องย่านทุกรายล่ะครับ

อัน ๆ เสือกลายเป็นแมวนี่ ผมกะเคยทำหน้าที่เฮ็ดเสือให้เป็นแมวคือกันครับ

ซุมที่ว่าร้าย ๆ โดนนิดโดนหน่อย ไปฮ้องไห้ในห้องน้ำกะหลายครับ ฮ่า ๆ ๆ

Tags for this Thread