หัวข้อ: ผิดไหมหนอทีสิขอแอบปลื้มเจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลูกสาวพ่อแล
    บล็อก
    20

กระพริบตา ผิดไหมหนอทีสิขอแอบปลื้มเจ้า

มื้อนี้ขอเปิดไดอารี่จักแผ่นแน้เด้อจ้า
    พอดีอยากระบายความในใจนั้นน้า บ่มีหยังหลายดอกกะแค่แต๋วไปแอบปลื้มผุลังคนแหมะผิดบ่น้ออยากได้ความเห็นจากพี่น้องบ้านมหา จั้งว่าหละเนาะ ใจคนเฮาบ่แม่นอิฐแม่นปูนกะต้องอ่อนไหวเป็นธรรมดาเนาะพี่น้องเนาะ ยากแต่ว่าแต๋วเป็นผู้ยิงนี้แล้ว เว้าแล้วกะลำบากใจ แต่กะขอแอบปลื้มอยู่ห่างๆๆอย่างห่วงๆๆๆเอากะแล้วกันกะเฮ็ดให้บ่ปลื้มจั้งใดเนาะบอกคึดฮอดสุมื้อแหมะ แต๋วกะพอแต๋วแหมะบ่ได้เว้านำกะอารมณ์บ่ดีสั้นแร้วพี่น้องเอ้ยโอ้ยมาทรมารใจเจ้าของแท้น้อ ฮู้อยู่ว่าเป็นไปบ่ได้แต่กะขอปลื้มได้บ่จ้า ไผสิว่าเป็นผู้ยิงบ่ดีกะยอมจ้า

ป ล ในใจอยากได้ทั้งสองว่าซั้น

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=AIOa9yIFeD8&autoplay=1
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 27-07-2010 at 16:16.

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนูป่าน
    บ่ผิดดอกจ้า...ทางนี้กะแอบปลื้มหลายคนอยู่จ้า
    แต่บ่กล้าบอกย้านเผิ่นฮู้ ....

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บอยเมืองยศ
    บล็อก
    1
    ปลื้มไผน้อเอื้อยแต๋ว..........อยากให้เป็นพีเจแถวคนฮักบ้านเดเนาะ.....อิอิ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ฮ่วย ๆ ๆ แต๋ว ๆ ๆ คือว่าสิแอบปลื้มอ้ายซือ ๆ คือว่าสิบ่ตั้งกระทู้น้อบาดเนี่ย

แบบนี้คนกะฮู้เบิ๊ดซั่นตั๊วะน้องแต๋วเอ้ย ฮ่า ๆ ๆ ๆ เอิ๊ก ๆ ๆ ๆ ๆ

ในใจอยากได้สองพะนะ ทางนี้ในใจอยากได้เบิ๊ดบ้านมหาพุ่นเด้อ

กรี๊ด ๆ ๆ ๆ ๆ

แอบรักคือเราสนใจในตัวตนทุกอย่างของเขา ชอบเขาในแบบที่เขาเป็นอยากให้เขามาเป็นเจ้าของหัวใจเราเอามากๆ ถ้าเขาเป็นไม่ได้ เราก็ยินดีที่จะแอบรักเขาต่อไป แต่ถ้าเขาเป็นได้ก็โอเค

แอบปลื้มคือ เราสนใจเขาแค่หน้าตา นิสัย ไม่ต้องการสิ่งอื่นใด ไม่ได้หวังให้เขามาเป็นแฟนเรา แค่ได้เห็นหน้าเขาก็สุขใจ ได้คุยโทรศัพท์ ได้แวะไฮ 7 ในแต่ละวันก็สุขใจ แอบรัก ถ้าเขาเกิดชอบเราขึ้นมา เราก็ขอคิดดูก่อน เอาจริง ๆ ก็ไม่กล้า อะไรประมาณนั้น ขอปลื้มดีกว่าเนาะ

แอบชอบ คือ เราสนใจเขา หวังจะให้เขามาเป็นแฟน(บ้าง) ได้ก็ดี ไม่ได้ก็ไม่เป็นไร ประมาณนี้
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 27-07-2010 at 16:28.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลูกสาวพ่อแล
    บล็อก
    20
    อ้ายพลกะดายบอกเพิ้นส้ำฮู้เบิดบ้านมหาส้ำ

Moderators สัญลักษณ์ของ ต่าย
    บล็อก
    5

พบปะพูดคุย ป่วงนำแน้

การแอบปลื้ม..ถือเป็นเรื่องปกติของคนธรรมดาเดินดินจ้า...
    ต่ายกะแอบปลื้มผู้บ่าวหลายคน..อิอิ..แต่กะต้องทำฟอร์มไว้เนาะย้อนว่าผุลางคนบ่แม่นผุบ่าวเฮาแหมะ...ป่วงนำแน้

การแอบปลื้มที่ดี...ต้องอย่าให้ผู้เฮาปลื้มฮู้โตเด้อจ้า..จั้งสิถือว่า..มืออาชีพ
    ตั้งแต่แอบปลื้มผู้บ่าวมาบ่ทันมีผู้บ่าวใด๋ฮู้โตจั๊กคนจ้า ฮ่าๆๆ....ชีวิตจั้งสิสงบสุขเด้อจ้า
    ที่สำคัญ..แอบปลื้มไผ๋กะบอกหวานใจให้เพิ้นฮู้นำ..ถือว่ามีความจริงใจต่อกันจ้า..
    ป่วงนำแน้ป่วงนำแน้ป่วงนำแน้

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    เว่าเรื่องเเอบปลื้มนี้กะหลายยุเด่ครับพี่เเต๋วบ่อว่าเเม่นเอื่อยว่าน้องเเหม๋ครับอิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ cute
    เขาว่าคนไทยให้รักกันไว้เถิด เราเกิดร่วมแดนไทย กำลังเข้ากับบรรยากาศปรองดองอยู่พอดีเน๊าะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลาวดีน้อย
    บล็อก
    3
    55555555555 ในใจอยากได้ เมิดบ้าน ดอกจ้า พี่แต๋วไปปลื้มไผล่ะ สวยเลือกได้เนาะจ้า ฮ่าๆๆ
    เลือกดีๆเด้อจ้า น้องจอบเบิ่งอยู่

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จ่าลาศ
    แอบปลื้มไผอยู่น้อเสี่ยว ถ้าบ่กล้าบอกเพิ่น เดี๋ยวเฮาไปบอกเพิ่นให้กะได้เด้อเสี่ยว ฮู้กันสองคนเฮา อิอิ