หัวข้อ: แทนคำขอบคุณ จากใจจริง ทีมงานฅนฮักบ้าน.คอม

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน

แทนคำขอบคุณ จากใจจริง ทีมงานฅนฮักบ้าน.คอม

เนื่องจาก วันเสาร์ที่ 31 กรกฎาคม 2553 ที่ผ่านมา เวปฅนฮักบ้านได้จัดงานครบรอบ
    1ปี..กับมิตรภาพที่ไร้พรมแดน

และได้มีสมาชิกจากบ้านมหา.คอม และ ฮักไทอุบล.คอมได้มาฮ่วมแสดงความยินดี
    และอวยพรในงานครั้งนี้

ทางทีมงานฅนฮักบ้าน ฮู้สึกปลาบปลื้มและดีใจเป็นอย่างที่ทุกๆท่าน เดินทางฮ่วมงาน ในครั้งนี้
    ผมในนามตัวแทนฅนฮักบ้าน บ่มีหยังตอบแทนทุกๆท่าน
    นอกจากคำว่า ... กราบขอบพระคุณทุกท่าน...ครับ
    ขอบพระคุณ อ้ายบ่าวคนเดิม
    ขอบพระคุณ สมาชิกบ้านมหา.คอม
    ขอบพระคุณ สมาชิก ฮักไทอุบล.คอม
    ขอบพระคุณ บ่าวกัณต์ ผู้ดูแลเวปบอร์ด
    ขอบพระคุณ ทีมงานดีเจอาสาฅนฮักบ้าน
    ขอบพระคุณ สมาชิกฅนฮักบ้าน.คอม
    ขอบพระคุณ ศิลปินรับเชิญทุกท่าน อาจารย์นาวิน พรมโนนศรี (บ่าวข้าวจี่) ,พงษ์ ทินการ ,
    เทวาราช อำนาจเจริญ, น้าสัก เสือหวาน , อ้ายธนิต และอีกหลายๆท่านที่บ่ได้เอ่ยนาม
    ขอบพระคุณ ผู้อยู่เบื้องหลัง เจ้เมรี ขี้เมา อ้ายทอง บ่าวหนองคาย
    ที่สำคัญขอบพระคุณ พี่ชาย พี่สาว ที่แสนดีจาก คุ้มสามแสน คุ้มบูรพา และ ปั้มฮ่าง
    คำอวยพรใดที่ทุกท่านร่วมกันอวยพรมาในครั้งนี้
    ขอให้กลับยังทุกๆท่านเป็นร้อยเท่าพันเท่าเด้อครับ
    ขออำนาจคุณพระศรีรัตนตรัยและสิ่งศักดิ์ทั้งหลายดลบันดาลให้ทุกๆ
    ท่านและครอบครัว จงประสบแต่วามสุขความเจริญ
    ด้วยจตุรพิธพรชัยทั้งสี่ประการ คือ อายุ วรรณะ สุขะ พละ
    ปฎิภาณธนะสารสมบัติตลอดไปเทอญ
    หากการต้อนรับบ่ประทับใจ หรือว่าขาดตกบกพร่องประการใด กราบขออภัยหลายๆเด้อครับ
    หวังเป็นอย่างยิ่งโอกาสหน้าเฮาคงจะได้ม่วนนำกันอีกเนาะครับ

อย่าสิไลลืมบ้าน...เมืองอีสานบ้านพ่อแม่
    ให้แว่คืนเมือบ้าน...ไปแปลงสร้างแม่นซ่อยกัน
    หันกลับไปฟูเฟื่อง...เมืองอีสานบ้านเฮาแหน่
    อย่ามัวติพุ้นพี้...แม่นดีฮ้ายกะถิ่นเฮา

แทนคำขอบคุณ จากใจจริง ทีมงานฅนฮักบ้าน.คอม

ขอบพระคุณ สำหรับภาพแห่งความทรงจำในครั้งนี้ โดย บ่าวชายน้อย
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ทิดรส มักม่วน; 04-08-2010 at 14:11.
    ฅนฮักบ้าน สืบสานประเพณี
    และวัฒนธรรมพื้นบ้าน
    ของคนอีสานบ้านเฮา

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    สิมาขอบคุณหยัง ผมนิสิได้ขอบคุณ ม่วนกะด้อ ม่วนจนว่าเมาบ่อรู้โตคับงานนี่

อย่างว่าละเนาะ เจ้าของงานกะกันเอง เจ้าของสถานที่กะกันเอง ยางไปยางมาเมาจ้อย อิอิ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    ยินดี ยินดี อีกครั้งเพื่อความมั่นใจ

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    ...ขอบคุณกลับเช่นกันครับ...สำหรับความเป็นกันเองที่หาได้ยากแล้วปัจุบัน....ประทับใจครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวธนา
    **บ่าวธนามาเสียใจคักแท้ บ่ใด้ฮวมงานบุญ บ่ใด้ซูนแขนเอื้อยอ้ายฮักจังยุ่งหยังน้องานนี้
    คนเพินมีความสุขล้น มีแต่คนย่องวามวน บ่าวธนาบ่ใด้ฮวมขบวน พออยากออกปากฮ้อง
    ฮำไห้เหลือใจเด้..ฮือๆๆๆ...บ่ใด้ไปมวนนำมูเพินจ้อย**

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลาวดีน้อย
    บล็อก
    3
    ของเขาดีจริงๆ สุดยอด คิดฮอดเด้ๆๆๆๆๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    หมู่เฮา ม่วน เมา มันส์ มื้อหน้าเอาอีก......จ๊วดดดดดดดด:1- :1- :1-
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ม่วนครับม่วนๆๆๆๆ...

บ่าวธนา ถ้ามาเอาบุญบ้านมหาปีหน้าเด้อครับ อดใจไว้จักหน่อย ....

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    ม่วนค่ะ แต่มาววววววววววววววววค่ะ..ประทับใจค่ะ..

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวหนองคาย
    ม่วนแต่สิบโมงเซ้า เมาจนเกือบซอดแจ้งพี่น้องเอ๊ยยย.. คักอีหลี ๆ ๆ