หัวข้อ: เจ้าบ่สมอ้ายดอกหล่า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร

เจ้าบ่สมอ้ายดอกหล่า

เจ้าบ่สมอ้ายดอกหล่า
    น้องสาวเอย...
    เจ้าบ่สมอ้ายดอกหล่า ลืมอ้ายสาอย่าเป็นห่วง หาผุควงผุใหม่โลด

อย่ารออ้ายอีกต่อไป บ่อาลัยแล้วฮักน้อง น้ำตานองกะตามส่าง

หรือสิย่างกะตามเจ้า ไปโลดหล่าอ้ายบ่แคร์ อยากดูแลคำเคยเว้า

แค่ยามเหงาเจ้าฮู้บ่ คนผุหล่อคือจั่งอ้าย(พะนะ) ผุสาวฮ้ายอ้ายบ่เอา

ไปกับเขาโลดน้องหล่า จบกันสาอ้ายบอกส่ง บุญน้องคงมีแค่นี้

บ่สมอ้ายดอก...หล่าเอย

ขอขอบคุณรูปน้องสาวหล่าผมเองครับ น้องกุ๊กกิ๊ก อภิศรา ทัตติ
    บ่มีนางแบบกะเลยเอารูปน้องนิละเทือมีแมวมองผ่านมา ฮ่าาาาาา

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ป๊าด น้องสาวคืองามแถะครับ ปานดาราเอาโลด เหมาะสมกับเป็นนางแบบด้วยประการทั้งปวงครับ

แมนน้องสาวแท้ ๆ บ่ล่ะ คือหน้าตาบ่คือกันปานใด๋ อย่าตั๊วะกันเด้อ กรี๊ด ๆ ๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร
    [ครับอ้ายพล น้องสาวครับ บ่แม่นพี่น้องอิหลีครับ
    แต่ฮักกันปานน้องอิหลี เผิ่นว่าแต่ก่อนเคยเป้นพี่น้องกันพะนะ
    ผมว่าสิจีบยุ เบิดสิทธิเลย555555555ได้เป้นน้องจ้อย[

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ฮ่วย ๆ ๆ บ่ขีน ๆ ๆ จีบโลด ๆ ๆ อ้ายเชียร์ ๆ ๆ กรี๊ด ๆ ๆ ๆ

555555บ่ดอกอ้ายเอาไว้นี่ละไผมักกะมาจีบเอาเด้อ
    ผมบ่หวงครับเบอร์กะมีเด้อ55555 ย้านน้องขายบ่ออกชั่นดอก

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ข้าวต้มมัด
    จั่งแมนถิ่มไวฮักไวน้อหาริโร เอี้อยหล่ะมึนนำมื่อหนึ่งไห้มื่อหนึ่งหัว555555 ป๊าดดดดน้องสาวคือผุงามแท้ เสียดายน้องชายเอื้อยผั่นแต่งงานแล้ว อิอิ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ mahadet
    ฮ่วย งามแท้ ส่งรูปมาให้ผมแน่ลูกพี่ ผมสิเอาให่คะเจ้าซุ้มเฮ็ดหนังเบิ่ง ผมขี้คร้านไปหาคนอื่นไกล้ เอาคน บ้านมหานี่หล่ะ mahadet007@gmail.com อย่าคิดว่าผมสิตั๋วเด้อ ผมเว้าอีหลีครับ มีรายละเอียดแห่งดี เว้าภาษาอีสานได้แห่งดีบักคั๊กเด้อครับ

ศิลปิน นักแต่งผญา สัญลักษณ์ของ หญ้านาง
    อ้ายเอ๊ย..
    นางนี้บ่สมอ้าย
    บ่าวพี่ชายผุแอวอ่อน
    นางบ่หวังสิฮ่วมซ้อน
    คอนแก้วแกมคำ
    นางนี้คนขี้ฮ้าย
    บ่าวพี่ชายให้มองผ่าน
    เบิ่งแต่เฮือนแต่ชาน
    ยังบ่สมอ้ายซ้ำ
    คำก้อนกะบ่มี
    ให้อยู่ดีสาเด้ออ้าย
    สุขสบายทอดถะนิง
    ญิงสิขอไลเจ้า
    เทื่อหน้าสิบ่พาล
    สุขสำราญมีแก่อ้าย
    สุขสบายมีแก่พี่
    บุญของนางมีท่อนี้
    ขอลาพี่บ่าวผุไค

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ รอย บุญเรือง
    ฮ่วย! หาว่าอ้ายเลาหน้าบ่คือน้องจั่งได๋ แนมทางข้างว่าแม่น ไผ่ พงศธร พุ้นเด้
    ซั่นสังซิกล้า จ่ายผญา บทนี้น้อ อย่าว่าเด้

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ peepoa007

พบปะพูดคุย

ยามพ้อหน้า เว้าจา พาใจสื่น

นอนแล้วตื่น ฝันเพ้อ ละเมอหา

แมนไผนอ ยอย้อง น้องเป็นกา

บุญผลา ของอ้าย คือสิได้ฮ่วมเคียง........ :l-:l-:l-

Tags for this Thread