หัวข้อ: โอ้ย ชายรับบ่ได้ ชายว่ามันบ่ใช่อ่ะ

ถึงน้องผุฮ่าย กะจริงใจอยู่เด้จ้าอ้ายพล
    ยังอยากพ้อน้องยุบ่น้อ สิกล้าไปอีกบ่หือ ฮ่าๆๆๆ
    เมื่อความจนผลักไส ดิ้นรนเท่าไรยิ่งไกลบ้าน

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ว้าย...น้องทองแพง นับนิ้วถ่าอยู่หล่า มื่อใด๋สิมาน้อ สิพาไปเล่นโรงพิมพ์ ฮ่า ๆ ๆ

ศิลปินแดนไกล สัญลักษณ์ของ chudhancock
    cambridge, England
    หลาน พลกะหล่อ พอเบิงเหล่นยุจ้า อิอิอิ เอ้ยหล่อใช้ได้ หล่อจ้าหล่อ ส่วน หลาน ดอนก็ยังวัยรุ่นรูปหล่อ พอเบิง แต่เบิงเข้ากันแล้ว ก็หล่อๆ พอๆกันเบิ๊ดนั่นแหละจ้า โอ้ยจักสิเลือกเอาไผดี ฮ่า ๆ ๆ ๆ
    เว้าพื้นป้า เห็น ว่าขี้ฮ้ายจังซี่ ป้าก็เอาบอเลือก เอ้ย เลือกเอายุดอกอิอิอิอิอิอิ เว้าเล่นให้หัวกันซือๆเด้อ
    อย่าพากันคิดมาก ถึงแม้น ว่าป้า สิผุฮ้าย เทิ้งรูปถ่าย เทิ้งโตจริง แต่ผุฮ้ายปานนี่ กะหลงมักเขาจนดอก
    คนเฮา เห็นตากัน และก็เห็นใจกัน เพินจังวา ฮักกันจริง บางคนเห็นแต่หน่า พอทันได้ฮู้เห็นใจภายในก็ยังบอฮู้วาเพินดีบอจริงใจนำเฮาบอ แต่สำหรับป้าแล้วบอมีหยังปิดบังเลย มัดเบิดเผย ตรงๆไปเลยรับได้ก็รับรับบอได้ก็แล้วไป จนก็ว่าจน ขี้ร้ายก็ว่าขี้ร้าย หลงมักเขาก็บอกว่าหลงมักเขา อิอิอิอิพุ้นแหล่ว

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ โก๋ดง
    เว็บบ้านมหาของเฮา กะมีอยู่บ้อ?อันผุสิมาตั๋วผุอื่นปานนั้น งืดคือกันเนาะครับ บ่อแมนเว็บหาคู่ ,เว็บhi5 ซั่นเด้ ว่าเบาะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!
    จีบผุชายติ๊...อ้ายพล สายตาเริ่มฟ่าฟางแล้วเด้นิ.........
    ...ถึงบ่าวกบินทร์ สิบ่หล่อ แต่บ่าวกบินทร์กะผุฮ้ายยุเด้ครับ........(งง ๆๆๆ)....

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ขวัญใจบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ สาวมุก
    ต่อให้หล่อหรือสวยขั้นเทพ..แต่จิตใจบ่หล่อบ่สวยนำ..กะส่ำนั่นแหล่ะจ้าอ้ายพล.แค่โครงกระดูกเดินได้ซือๆสิมาหวังหยังหลาย...คบคนต้องคบที่จิตใจ ต่อให้พิการหรือ หัวเถิก ตัวดำล่ำเตี้ย เป็นกระเทยหรือเป็นทอมกะตามแต่...ขออย่างเดียวขอให้เป็นคนดีจ้าอ้ายพล.(ความคิดเห็นส่วนตัวของสาวมุกดอกจ้า)

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ mewcoppy
    คนสิงาม งามน้ำใจใช่ใบหน้าครับ อ้ายพล แต่คนพูฮ่ายจั่งผม จริงใจ...นิสัยดีพร้อมครับ 1000%:l-

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ห้วยคั่นบ่ให้คบคนผุฮ้่าย ผมคือสิมีมู่นำเพิ่นฮิเนี่ย
    คนผุจั่งซี้ จักสิเป็นจั่งได๋ละ ลองคบหาเ้บิ่งตั้ว จั่งสิเห็นใส้กันตั่ว

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวเสลภูมิ
    ratchaburi city
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ สาวมุก
    ต่อให้หล่อหรือสวยขั้นเทพ..แต่จิตใจบ่หล่อบ่สวยนำ..กะส่ำนั่นแหล่ะจ้าอ้ายพล.แค่โครงกระดูกเดินได้ซือๆสิมาหวังหยังหลาย...คบคนต้องคบที่จิตใจ ต่อให้พิการหรือ หัวเถิก ตัวดำล่ำเตี้ย เป็นกระเทยหรือเป็นทอมกะตามแต่...ขออย่างเดียวขอให้เป็นคนดีจ้าอ้ายพล.(ความคิดเห็นส่วนตัวของสาวมุกดอกจ้า)
    ผมบ่หล่อ บ่งามคือบ่าวเกาหลี แต่ใจมีให้เต็มร้อย มักไผกะให้ไปเบิดใจ ช้ำใจกะเจ็บเจียนตาย ทั้งๆที่เคนผ่านมาตั้งหลายครั้งแต่ใจไม่จำ อย่างของพี่พล ผมก็เคยเจอครับ เจอในร้านคาราโอเกะตอนกลางคืนแต่เจอเป็นผู้ชายตอนกลางวัน555555555555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ๛หนุ่มบ้านไกล๛
    บล็อก
    8
    เหอๆๆ เว้ามานี้ เข้าจะของเบิ๊ดเลยคับ รูปกะถ่ายตั้งแต่สมัยเป็นบ่าวใหม่ ๆ มักเอารูปที่คิดว่าดูดีที่สุดมาลง

ส่วนตัวจริง ต่างกันลิบลับ 55555555+

Tags for this Thread