หัวข้อ: หม่องเล่นหม่องเซาในบ้านมหา มีหลายหม่อง

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล

หม่องเล่นหม่องเซาในบ้านมหา มีหลายหม่อง

สิ่งที่เฮ็ดให้บ้านมหา เข้ามาแล่วสนุกสนาน เพราะอีหยังวะติ เพราะเฮาเป็นคนบ้านเดียวกัน ไปไสกะมีแต่พี่แต่น้องแต่นุ่ง ถ้าบ่นุ่งกะยากอยู่เด้อ ฮ่า ๆ ๆ

และอันสองกะคือความลงตัวของเว็บบ้านมหาดอทคอม บางคนโทรมาถามข่อยว่าเว็บบ้านมหาคือดังแถะ คือมีคนเข้ามาหลายแถะ เว็บมาสเตอร์เพิ่นเล่นของตี๊พะนะ ฮ่วย ของหยังโดเนี่ย เล่นบ่เล่นข่อยสิเห็นนำเลาตี๊ เว่าไปทั่วเจ้านี่กะดาย ฮ่า ๆ ๆ ๆ

ตั้งแต่มีไฮ 7 มีห้องกล่องขอเพลง มีห้องแชต ข่อยว่าม่วนหลายกว่าเก่าอยู่เด้เนาะ โดยเฉพาะมีเพลงฟังตลอด 24 ชั่วโมง โดยทีมงานดีเจอาสาผลัดเปลี่ยนกันมามอบความม่วนซืนให้พวกเฮา

เว่าฮอดดีเจอาสาข่อยล่ะชื่นชมพวกเพิ่นหลาย เพราะเพิ่นเฮ็ดด้วยใจฮักอีหลี นั่งจนหลังขดหลังแข็งมาจัดเพลงให้เฮาฟัง และต้องอดทนต่อความเหนื่อย หิว และอื่น ๆ เป็นจั่งผู้ข้าดอกหวา บางเทือได้หมกปลาซิวมาแต่ตลาด เปิดออกมาหอมฮ่วย ๆ ว่าสิจ้ำจักคำ กะฮอดเวลา ถ้าสิเคิกมากินกะย่านบ่เห็นแฟนเพลงขอเพลงแมะ ฮ่า ๆ ๆ

ส่วนไฮ 7 กะเปรียบเสมือนบ้านผู้นั้นผู้นี้ เวลาเข้าไปกะคือไปแวะบ้านนี่ล่ะ เจ้าไปแวะบ้านข่อยแล้ว ข่อยกะมาแวะบ้านเจ้า เจ้าเอาแกงหน่อไม้ไปส่งข่อย ข่อยเอาปลาแดกอึ่งมาส่งเจ้า

ส่วนห้องแชตกะมีกะสามารถคลิ๊กข้อความส่วนตัวมาทักทายกัน เอิ้นกันไปเว่ากันสองต่อสอง เพิ่นเลยพากันเอิ้นว่า ห้องจีบบ่าวสาวพะนะ ส่วนหลายมีแต่ผู้เถ่าล่ะมาตั๊วะกัน ฮ่า ๆ

นอกจากนี้กะมีพีเอ็ม หรือข้อความส่วนตัวเว่ากันอีก ถ้าย่านความลับรั่วไหลกะขอเอ็มกันไปจกเอ็มกันอีกพร้อม มีแต่หม่องเล่น

ส่วนหม่องเซาหรือที่พักใจกะมีบอร์ดต่าง ๆ ให้เบิ่งให้แยง ไผถนัดอีหยังกะออกลายมาเล้ย ออกลายให้เห็นโลด ไผถนัดผญากะไปทางผญา ไผไปทางตลกกะไปบอร์ดตลก ไปถนัดหยังกะไปนั่นโลด แต่เบิ่งดี ๆ แนล่ะ เรื่องหยังควรสิเอาลงบอร์ดใด๋กะดาย ถ้าเพิ่นย้ายให้แล้วกะอย่าเคียดส่องเบิ่งดี ๆ ก่อนแน๊ะ

ผู้ที่ย้ายกะเบิ่งทิศทางลมร่มเงาไม้แนเด้อล่ะ แจ้งบอกเพิ่นแน บางเทือข่อยกะสับสนคือกันล่ะ ข่อยจั่งได้อยู่ในบอร์ดไดอารี่นี่ล่ะ ไปหม่องอื่นบ่ได้ย่านหลง เพราะบ้านมหากว้างใหญ่ไพศาล หย่างเบิ๊ดมื่อกะบ่ทั่วเทิง

ช่องทางการติดต่อสื่อสารหลายหม่องเฮ็ดให้พวกเฮาสนิทสนมกัน จึงบ่แปลกอีหยังที่บางคนพ้อกันเทือเดียวกระโดดกัดหูกันโลด เพราะเฮาสนิทสนมกันจากการเว่าการจาในเว็บบ้านมหานี่ล่ะ

ความสนิทสนมกัน ความจริงใจบ่มีแนวแอบแฝง กะเป็นช่องทางให้ซุมอีกซุมหนึ่งเข้ามาเฮ็ดแนวบ่ดีคือกัน ฉะนั้นกะซอยกันเบิ่งกันแยงเด้อ พบเห็นอีหยังบ่ชอบมาพาควรกะค่อยตักเตือนกัน อย่าสิอักไว้คนเดียวหลาย แนวอยู่แนวกินกะดาย อิอิ

ถ้าเหลือบ่ากว่าแฮงหรือเห็นว่าสิมีผลกระทบต่อส่วนรวมกะแจ้งไปยังเว็บมาสเตอร์พุ่นเด้อ ส่วนผู้บริหารระดับสูงสิไปรักษาหูก่อน หมอบอกว่าหูเจ้าบวมย่อนเจ้ารับโทรศัพท์หลายพะนะ

ข่อยกะบ่ได้รับหลายปานใด๋เด้ล่ะ แต่ถ้ามีคนโทรมาหาข่อย ข่อยกะสิเว่าโดนซือ ๆ เพราะข่อยบ่ได้เสียตัง ฮ่า ๆ ๆ ๆ ฮิ้ว

ส่วนการมีคุ้มต่าง ๆ กะเป็นเรื่องดี เปรียบเสมือนมีหมู่บ้านกะมีคุ้มนั่นคุ้มนี่ คุ้มสามเสน คุ้มบูรพา คุ้มปู่เจ้าสมิงพราย คุ้มไทอุบล คุ้มคนฮักบ้าน และกะล่าสุดจุ้มสวนอ้อยพะนะ เพิ่นคือสิมีคนน้อยเนาะจั่งเอิ้นจุ้ม ต่อไปคุ้มนั่นไปยามคุ้มนี่ คุ้มนี่มักคุ้มนั้น ได้แต่งงานกัน... บ๊ะ..ข่อยว่าซงสิเข้าท่าอยู่เด้ ม่วน ๆ และกะม่วน ๆ เพื่อความบันเทิงเด้อ อย่าสิไปคึดหยังหลาย

หม่องเล่นหม่องเซาในบ้านมหา มีหลายหม่องหม่องเล่นหม่องเซาในบ้านมหา มีหลายหม่อง :1-:1-:1-

ปล. ไผมีปัญหาหยัง อ่า ๆ ๆ เอ้อ แบบว่า มีปัญหาหยังอยากให้ช่วยเหลือ หรือติดขัดหยังกะลองมาเม้นท์ไว้ให้เบิ่งแนเด้อครับ สิได้พยายามช่วยเหลือซอยกันครับ ....ที่แน่ ๆ กะคือมีคนอยากสมัครเป็นสมาชิกบ้านมหาล่ะครับ หลายคัก

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 21-08-2010 at 00:26.

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    กะมีพี่น้องอยากสมัครบ้านมาหลายคนยุอ้ายเเต่ว่ากะสมัครบ่อใด้ครับน้องกะบ่อรู้ว่าจิเฮ็ดจั่งใด๋ครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ คนบ้านเดียวกัน
    เกษตรวิสัย ร้อยเอ็ด
    กะมีบ้านมหานี่หล่ะครับ ทำให้คลายเครียดได้บางเวลา

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวหนองคาย
    ผมคิดหว่าบ้านมหาี่เป็นหนึ่งในใจของพี่น้องหลาย ๆ คนครับ..

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    ปล. ไผมีปัญหาหยัง อ่า ๆ ๆ เอ้อ แบบว่า มีปัญหาหยังอยากให้ช่วยเหลือ หรือติดขัดหยังกะลองมาเม้นท์ไว้ให้เบิ่งแนเด้อครับ สิได้พยายามช่วยเหลือซอยกันครับ....
    กะมีปัญหาอยู่จักหน่อยอยู่อ้ายพลเอ๊ย..อั่นขอยืมจักร้อยสองร้อยได้บ่อ5555 เว่าเล่นเด้อจ้าพอไห่ได้ตื่นเล่นซื่อๆดอกอิอิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ม๋าน่อย
    บล็อก
    2
    ม๋าน่อยมักหลายเด้อ อั่นจอบไปบ้านผุนั้นบ้านผุนี่น่ะ
    จอบเอาอั่นนั้นอั่นนี่ไปให้ขะเจ้า หม่วนตั๊วได้ไปให้กำลังใจผุนั้นผุนี่
    เฮ็ดให้เฮามีความสุข (เจ้าของบ้านเพิ่นจักสิมีความสุขนำรึบ่อ)
    (มักจอบพะนะ อิ อิ อิ)

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    บ้านมหาคนม่วนก็ม่วนไป คนเฮ็ดงานก็เฮ้ดงานไปเนาะค่ะ ยังดีบ่มีคนมือไม้พายเอาเท้าลาน้ำเนาะค่ะ อิ อิ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    หม่องเล่นมีหลายหม่องเนาะ ส่วนใหญ่แม็กกี้กะไปสุหม่องจ้า อิอิ

แบบว่าเป็นประชาสัมพันธ์อ่ะเนาะ คนของประชาชน ว่าส่านนน
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ผู้ก่อการรัก
    หม่องเล่นมีหลายหม่องเนาะ ส่วนใหญ่แม็กกี้กะไปสุหม่องจ้า อิอิ

แบบว่าเป็นประชาสัมพันธ์อ่ะเนาะ คนของประชาชน ว่าส่านนน

ฅนของประชาชน โอ้ยคันซั่นให้ยืมแน่ บ่แม่นยืมควงเด้อ ยืมตังค์ อิอิ

ทุกกลุ่ม ทุกกิจกรรม ล้วนแต่ม่วนๆทั้งนั้น ไผมีกิจกรรมดีๆอยากให้พี่ให้น้องไปกระชับพื้นที่กะส่งข่าวมาเด้อครับ ฮ่าๆ สิไปล้มทับ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ จุมโพ้
    จักข่อยมักหม่องได๋ ขั่นข่อยสมัครมาชิกได้ตะเถื่อแรก ข่อยกะสิเถ่าละหละ ตะกี้เล่นคอมลูกแฮะๆ

Tags for this Thread