หัวข้อ: เรียนท่านอาจารย์เพลงทั้งหลาย..ขอฝากศิลปิน

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

เรียนท่านอาจารย์เพลงทั้งหลาย..ขอฝากศิลปิน

ท่าน อ.เดอะดอน อ.ข้าวจี่ อ.ธีระปลัด ผมขอฝากศิลปินน้องใหม่แน่เด้อครับ เพิ่นมีใจมักในเสียงเพลง แต่บ่อมีโอกาส
    จั่งได๋กะขอฝากแน่ (แต่อย่าฟ้าวฝังเด้อละ) ฮ่าๆๆๆ

บ่อแม่นผู่อื่นไกลดอก อ้ายชายผมเอง มีนามว่า ..จ่าเหลือง..
    คนนี่ครับ.. ถ่ายถาพกับดีเจเด็กน้อย ผูกมิตรกับดีเจไว้ก่อนเพลงสิออก

เรียนท่านอาจารย์เพลงทั้งหลาย..ขอฝากศิลปิน

นี่ละครับทึ่งในความตั้งใจ เห็นไมค์แน่บ่อได้ (บ่อเว้นแม้แต่ไมค์ของขอทาน) นี่ละคือศิลปินแท้จริง...
    มื่อนั่นงานคนฮักบ้าน(น้อย)บ่อเปิดโอกาสให้เพิ่นเลย พอดึกๆมาจั่งได้มายาดไมค์ตามที่เห็นนี่ละครับ ..อิอิ

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    5555...ยาดฮอดไมค์..วนิพก..ติบาดเนี่ย...เอ้าๆๆๆรับกะรับ..สั่นน่ะ...หืย

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    โอ๊ะ โอ๋ มันเป็นวิธีโฆษณาที่เข้าท่าอีกแบบหนึ่ง จ่าเหลืองกะลองโทรเข้าไปในรายการดีเจคู่ขวัญ
    รึดีเจพลกะด้ายยยยย ป้าฟังแล้วจั่งสิฮู้ว่าสิวางแผนเปิดโตแบบได๋ พะนะ แต่เก่าคันป้าเชียร์ไผดัง
    กะดังไปเลย คันบ่อดังกะพอร้องตามห้องอาหารหาค่ากับข้าวได้ยุเด้ ลองเบิ่งเนาะจ้า

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    รับกะรับเนาะทั่น คะจั่งซั่นกะหาฉายาให้เพิ่นแหน่เป็นหยังหล่ะ ศิลปินซู่ซ่า จ่าเหลือง อิอิ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ซอยผลักดันแหน่ครับศิลปินคนนี่ ขนาดตกส่างยืนไมค์ให้กระโดดจับปับโลดบ่ต้องเอาไม้สาวยืนให้่ดอกครับ ศิืลปิน " แข่วงาม นามจ่าเหลือง "
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    ...ศิลปิน..ผู้ไม่ประสงค์ ว 4 ทางน้ำในนาม....จ่า..เหลือง....ฮ่าๆๆๆๆ

สิบ่ดังปานพุแตกสะบ้อจ้าอ้ายจ่าเหลือง
    เบิ่งฉายาตะละชื่อมีตะคักๆ :l- สู้ๆๆจ้าเป็นกำลังใจให้
    เมื่อความจนผลักไส ดิ้นรนเท่าไรยิ่งไกลบ้าน

Banned

Oil Field เพชรบูรณ์/กำแพงแสน
    เข้าท่าเด้น้อ อืมทรงสิไปได้สวยครับ อัลบั้มชุดแรกอยู่ครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    แจ้งเกิดดังปานบั้งไฟแตกผุ้นเด้อ...จ่าเหลือง ( ฉายามนุษย์หนังเหนียว.เบิ้ดบ้านมหาเลาเหนียวกั่วหมู่ ...ฟันบ่เข้า.. ฮ่าๆๆจ่าๆถ่าเคียดกะไปเต๋ปากผูส่อยเอ๋เ้ด้อ อิอิ)...ยายจิพาแฟนขับไป กรี๊ดๆๆๆ ซุหม่องหละจ้า ครูดนตรี หำบี้ กะซะฮับไวแถ้ บ่เทสๆๆอั่น (เสียง) โดๆๆๆ ดีบ่ อิอิ
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ปั้ม อาภัพ
    นักร้องเสียงเศร้า ฟันไม่เข้า "เฒ่าเหลือง" อนาคตไกล ใจถึง ดึงราคา (เอาค่าน้ำ)

Tags for this Thread