หัวข้อ: เพลง ....บ่มักนิสัย.......

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7

เพลง ....บ่มักนิสัย.......

จักสิว่าจังได๋..ครับ..มื้อนี้คึดหยังบ่ออกย้อนเวียกหลาย..สิปั่นต้นฉบับ..หำน้อยซีรี่..กะสิบ่ทันดอก..กะเลยเอาเพลงแนว แนะแหน..ตาฮักๆมาให้พี่น้องฟังครับ..ฟังม่วนๆครับ...เผื่อแก้เซ็งได้ครับ

เพลง บ่มักนิสัย
    คำร้อง-ทำนอง บ่าวข้าวจี่
    เรียบเรียงดนตรี บ่าวข้าวจี่
    ร้องโดย ต้อย ยโสธร

:1-[MUSIC]http://www.file2go.com/mrun.php?me=10043s3[/MUSIC]:1-

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวธนา
    มวนๆๆๆครับอ้าย จังแมนบ่มักนิสัยคัก 55555555

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    ..ฮ่วยๆ มาคือถืกผุลางคนคักแท่น้อบาดนี่..บ่มักนิสัย.55

..ม่วนๆครับ สนุกสนาน ...

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    บ่าวยางตลาด อย่ามาเว่าแบบนี่เด้อ บ่อมักนิสัย........อิอิ

ม่วนครับม่วนๆๆๆๆๆๆๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลูกสาวพ่อแล
    บล็อก
    20
    สาวดำคนนี้จิงใจอยุ้เด้อ ฮ่าาาาาาาาาา

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเมืองกะสิน
    ได้ฟังดนตรีแล้วกะพออยากฟ้อนใส่น้อจ้า บัดเที่อมาฟังเนื้อเพลงนี่แหม คิคิ ถึกนิสัยไผแนน้อ 5555 เข้าใจแต่งน้ออ้ายบ่าวข้าวจี่ ม่วนๆๆๆจ้า "บ่มักนิสัย"

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เเมงสะดิ้ง
    บล็อก
    24
    ม่วนดี ติดหุเลย
    บ่มักนิสัย....คั่กยุจ้าเพลงนี้ดังคั่กกั่วพลุแตกเลย

"บางคนจิกหลิกจอกหลอก"
    "บ่ฮักเจ้ากะบ่บอก เว่ามาซั่นดอกวามักผุได๋"

.....................................................

มิด
    บ่ปาก
    เข้ามาฟังซื่อๆ
    แต่วาอันควมในใจกะอยากได้เบิ่ดบ้านนั่นล่ะจ้า
    ฮ่ะฮ่า ฮิ๊ววว :1-
    สะดิ้งคือน้องได้ยินเสียงฆ้องกะแล่นตำ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ครูคอมจำเป็น
    ขอนแก่น&จันทบุรี
    คักอยู่ครับ คำติดหูติดปาก ม่วนครับ

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    :l- มิดโลด ทางนี้ รอบนี้เหมา (บ่มักนิสัย) เข้เหล้า ว่าให้เจ้าของดอกเสี่ยวที่รัก
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 26-08-2010 at 15:30.
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เเมงสะดิ้ง
    บล็อก
    24
    แน๊...แมแส่วกะด่าย 5555+ โอเชตามนั้น
    วาต่ะมีกับแกล้ม ซอดแจ้งกะบ่หย่านเนาะ
    นั่งเสพบรรยากาศ "บ่มักนิสัย" เมาแล่วมิด
    เมาบ่เมา ขอให่ได้ยินเสียง เฮิ๊บ เฮ๊บ เฮ๊บ
    เนาะๆ
    :1-
    สะดิ้งคือน้องได้ยินเสียงฆ้องกะแล่นตำ