เล่นบักเด้ง สวัสดีครับพี่น้องมาอีกแล้วครับ อิอิ บาดนิม่วนขึ้นมาอีกครับ การเล่นบักเด้ง ใช้คนบ่หลาย 4-6คนต่อทีมกะพอครับ ชายกะยิงแฮงดีครับ ฮ่าๆเล่นบักเด้ง เริ่มเลยเนาะครับ
แบ่งเปนสองฝ่ายครับ ฝ่ายที่ได้เล่นก่อนลงไปนั่ง ล้อมวงกันครับ (วงกลม) จากนั่นจะมีคำพูดครับ ก่อนที่จะเล่น พอเริ่มเอาได้ แต่ละคนต้องกอดกันครับ กอดให้แน่นๆเลย ให้อีกฝ่ายมาแกะออกครับ ขอบอกครับ ม่วนอิหลีถ่ามีสาวส่ำน้อยมาเล่นนำ รับรองว่าท่านสิกอดแบบที่แกะออกเคิ่งชั่วโมงกะบ่ออก เล่นบักเด้งข้อแม้ครับเเกมนิ ต้องสนิทกันครับ ถึงสิม่วน ห้ามคิดลึก:l- บ่รู้ว่าเคยเล่นกันบ่ครับ ตอนสมัยเปนบ่าว เล่นบักเด้งเล่นบักเด้ง
ปล.ไผสนใจอยากเล่น ติดต่อมาไดเด้อครับ ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆ รับสมัครแต่สาวๆๆเล่นบักเด้ง
เล่นบักเด้ง