ถุงลมรุ่นนี้เฉพาะผู้ชายเด้อครับเด้อ อีกจักคราวคงวางตลาดครับ

มาคลายเคลียดจากงานกันครับ.
อันนี้ก้อข้าเจ้าไปหาสาเหตุมาให้แล้วครับ สำหรับคนหัวสิบแสน ซิได้หาทางรักษาถูก

แยกไฟแดงนี่ขั่นบ่จำเป็นอิหลีก้ออย่าผ่านไปเด้อครับเด้อ

มิเชล วี ครับ อย่าวางไม้อย่างนี้ มัน....เอ่ออออออ

ผู้ใด๋อยากเป็นนักข่าวก้อเบิ่งเอาไว้ และ ก้อเอาไปหัดเฮ็ดเด้อครับเด้อ รับรองรุ่ง

อันนี้เมื่อเร็วๆนี้ครับ เมื่อกองทัพบกถูกตัดงบประมาณลง

รถมันแรงครับ ก่อนซื้อมาใช้ก้อเบิ่งสเปกดีๆเด้อ

แม่บ้านทั้งหลายก่อนซิฉีดยาฆ่าแมลงก้อเบิ่งในบ้านดีๆก่อนเด้อครับ ลิโต๋นเพิ่น

ขอบคุณภาพจาก wowboom.com ครับ