มาถิ่นอุบลเจอแต่คนง้าม...งาม

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คนบ้านบ้าน

ส่อยตัดสินแหน่คับ

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8
    อยากเป็นเขยทางอุบลเนาะครับ 555 สาวอุบลมีแต่คนงามๆอี้หลีครับ

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    เลือกบ่ถูกครับผม ขอหมดเลยได้บ่ สิพาไปซ่อยอิแม่ ดำนาแมะครับ
    เห็นเอื้อยแจงดำนาแล้ว สาวอุบลเป็นตาดำนาเก่งแมะครับ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    อันนี้ สาวงามต้นเทียน ปี 2565 อีกสิบปีข้างหน้า อิอิ หนึ่งในนี้" จ๋อมจ๋อม "ลูกสาวเทวดา จ่าเหลือง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    ไผล่ะจ้าหลานจ๋อม จ๋อม ชุดเขียวมีรูปหน้าคล้ายจ่าเหลืองได๋เนาะ แต่ถ้าเอาอารมณ์คนที่เป็นลูกเทวดาน่าสิเป็นชุดสีเหลือง อิอิ เพราะว่าคุณพ่ออยากถ่ายรูปลูกแต่คุณลูกฮ้อนแดดเลยบ่ออยากถ่ายปานได๋ คันหวยออกมาคนกลาง ป้าแดงทายผิดจ้า แต่หนูสีม่วงหน้ารับแขกดีอีกสิบปีถ้ารอเป็นสปอนเซอร์ได้เลยชนะเทพีต้นเทียนอุบล ชัวร์ป้าบบบบบบบบบบบบ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    แม่นบ่เสี่ยวสาวอุบลงามอีหลีบ่ โอ้ยอยากไปอยู่เด้บาดนี่ ให้เฮาตัดสินบ่เฮาว่างามเบิดทั้งสามคนนั้นละกินกันบ่ลง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    สาวอุบลมีแต่คนงามๆอิหลีจ้า เบิ่งแต่ลูกสาวจ่าเหลืองแนะจ้า อนาคตนางงามจักรวาลพู้นเด้อ อิอิ..อย่าลืมป้าเด้อหล่าเด้อ..:1-

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ลุนนี ศรีเกษ
    ไผล่ะจ้าหลานจ๋อม จ๋อม ชุดเขียวมีรูปหน้าคล้ายจ่าเหลืองได๋เนาะ แต่ถ้าเอาอารมณ์คนที่เป็นลูกเทวดาน่าสิเป็นชุดสีเหลือง อิอิ เพราะว่าคุณพ่ออยากถ่ายรูปลูกแต่คุณลูกฮ้อนแดดเลยบ่ออยากถ่ายปานได๋ คันหวยออกมาคนกลาง ป้าแดงทายผิดจ้า แต่หนูสีม่วงหน้ารับแขกดีอีกสิบปีถ้ารอเป็นสปอนเซอร์ได้เลยชนะเทพีต้นเทียนอุบล ชัวร์ป้าบบบบบบบบบบบบ
    อิอิ..แม่นครับป้าแดง ชุดเหลืองลูกสาวเทวดาแบบว่า อารมณ์บ่ค่อยจอยปานได่ ขอจองสปอนเซอร์ไว้ล่วงหน้าเด้อครับ อิอิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    งามครับ งามอีหลีครับ สาวเมืองดอกบัว ต้องไปยามให้ได้คร๊าฟฟผ๊ม ฮ่าาา

:1-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คนบ้านบ้าน
    (แม่นบ่เสี่ยวสาวอุบลงามอีหลีบ่ โอ้ยอยากไปอยู่เด้บาดนี่ ให้เฮาตัดสินบ่เฮาว่างามเบิดทั้งสามคนนั้นละกินกันบ่ลง).........ในใจอยากได้เหมิดบ้านอีหลีตั๊วะเผิ่นนี่แมะ....มาเมืองอุบลอย่าลืมโทรหาเฮาเด้อ..เพื่อน:*-:b-b:b-b