หัวข้อ: ย้อนรอย...สงกรานต์ 53 รดน้ำดำหัวที่คุ้มสามเสน

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน

ย้อนรอย...สงกรานต์ 53 รดน้ำดำหัวที่คุ้มสามเสน

ย้อนเวลากันนิดหนึ่งเนาะครับ
    สงกรานต์ที่ผ่าน ได้มีการรดน้ำดำหัวผูหลัผู้ใหญ่ขึ้นที่คุ้มสามเสน ครับ
    ผมกะเลยเก็บภาพเคลื่อนไหวมาฝาก มาช้าดีกว่าบ่มาเนาะครับ

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=HWy5ANIS_ho
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 29-09-2010 at 23:21.
    ฅนฮักบ้าน สืบสานประเพณี
    และวัฒนธรรมพื้นบ้าน
    ของคนอีสานบ้านเฮา

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    ป๊าดๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ พึ่งเอามาลง วคือบ่ถ่้าเอา ปีหน้าลงพร้อมน้อ ว555

เบิ่งแล้ว คิดฮอดทุกคนเนาะจ้า เอื้อยแหล่ๆๆๆๆ เจอกันแว๊ปๆๆๆเดียวหนึ่ง
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลาวดีน้อย
    บล็อก
    3
    คือบ่เอามาลงปีหน้าเลยเนาะ ย้อนหลังคักแน่เนาะ

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    ซ่างบ่เอามาบ่เอามาลงปีหน้าพุ่นน้อ..อ้ายทิด

ดีใจหลายเด้อค่ะ ภาพแบบนี้หลินได้ร่วมมาเป็นครั้งที่ 2 แล้วประทับใจหลายค่ะ

แต่เสียดายมื่อนั่นต้องฟ้าวเดินทางกลับเขมฯ

ปีหน้าคือสิได้ไปอีกน้อค่ะ ขอบคุณสำหรับทุกสิ่งอย่าง และเอื้อย อ้ายสู่คนเด้อค่ะ

ถึงสิจากมาดนร่วมปีแล้ว แต่ความผูกพันธ์ มิตรภาพกะยังสิมีอยู่ตลอดไป

ปล. ข้างหลังใหญ่ปานนี่ตั่วนี่ อ้วน....... จัง............. ฮ่า ๆๆๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    คึดฮอดผุอยู่บ้านเลยคับ สงกรานต์วังหั่นบ่ได่ไป

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ขอบคุณน้อง ๆ ที่ให้เกียรติอ้ายพี่เด้อ เห็นยามใด๋กะน้ำตาซึมครับ ประทับใจหลาย หวังว่าภาพแห่งความทรงจำและมิตรภาพที่ดีของเฮา สิยังคงอยู่ตราบนานเท่านานครับ ขอบคุณครับธุจ้า