หัวข้อ: บ่าวจัย สิพาไปซิดเบ็ด

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน บ่าวจัย สิพาไปซิดเบ็ด

ช่วงนี้บ่ได้ออกทริปดนแล้วครับ บ่มีภาพใหม่ๆมาฝากเลยเก็บเอาภาพเก่าๆมาลงให้เบิ่งครับ
    ตามบ่าวจัยมาเลยครับ ว่ามื้อนี้สิไปทางได๋ หมายธรรมชาติหรือว่าบ่อตกปลา สิได้หรือว่าแห้วกะลองตามมาเบิ่งเด้อครับ

บ่าวจัย สิพาไปซิดเบ็ด
    มื้อนี้มาสามคนครับ บ่ได้มาสสี่คนเด้อ555++++มาซิดเบ็ด555+++

และนี้คันเบ็ดของบ่าวจัยครับ ราคาย่อมเยาว์บ่มีเงินคือเขาซำนี้กะได้กินยูดอกเนาะครับ

และพอลงเบ็ดแล้วนั่งรอบ่โดนปานได๋ครับ เสียงรอกของเพื่อนผมกะดังขึ้น เฮ็ดให้ทุกคนหันไปที่
    ที่มาของเสียง ปลากินเบ็ดแล้วมีเสียงดังขึ้นมาจากข้างหลังผม พี่เล็กซื่อเพิ่นคนบ่โตเล็กเด้อ

มีเถียงนิดหน่อยครับ ปลายังแรงดียุต้องค่อยๆลากเข้าฝั่งขะซั่นมันสิขาดโตแรกสิเป็นปลาอิหยังน้อยังสงสัยยุครับ

โผล่มาแล้วครับเจ้าของปลายสายที่พาเชือกวิ่งเมื่อกี้นี้ เป็นปลาสวายครับโตประมาณสี่โลครับ

และนี้ล่ะครับปลาสวายหน้าตามัน และโตนี้บ่อยู่ในเมนูครับ ปล่อยคือสู่แม่น้ำ บ่เอา

เอาอีกแล้วครับพอลงเบ็ดอีก เสียงรอกพี่เล็กดังขึ้นเจ้าของเบ็ดเพิ่นวิ่งไปดึงขึ้นมา

เบิ่งอ้ายเพิ่นลากปลามาติครับพี่น้อง บ่มีดอกาศดิ้นเลย ว่าแม่นขี่เจสกี

และปลาที่อ้ายเพิ่นลากมาเมือกี้เป็นปลาทับทิมครับ ไผ๋สนใจสิเอาไปเผาติดต่อมาเด้อครับ ที่คุ้มสามเสนครับ

และบาดนี้เป็นรอกของบ่าวจัยครับดังเสียงม่วนหูดีขนาดเลย ผลงานเจ้าของเสียงครับ ปลายี่สก

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

โตที่สองครับ ตามมาติดๆ และอ้ายเล็กเพิ่นกะตามบ่างวจัยมาอีก โตสองโตสามตามมาอีกเรื่อยๆ

ปลานิลกะมีครับ เผาเกลือเบิ่งเด้เนาะครับ

ปลานิลของอ้ายเล็กเพิ่นครับ โตคือบ่ใหญ่คือโตเพิ่นน้อ555++++

เอาอีกแล้วเพื่อนปม งานเข้าอีกแล้วครับลุกๆพนักงานตักปลา บ่าวจัยเป็นคนเก็บภาพมาฝากพี่น้องครับ

ยี่สกไซค์งามครับ กำลังสิเข้าสู่สวิงของอ้ายเล็ก

และมื้อนั้นบ่าวจัยและเพื่อนเอามาได้ 8 โลกว่าๆ มีปลายี่สก ปลานิล ปลาทับทิม สวายปล่อยคืนบ่อครับ
    บ่เอามันโตใหญ่โพด มื้อวันเสาร์ที่ 22 ส.ค. 52 นี้สิไปอีกยุครับไผสนใจอยากไปนำบ่าวจัยกะตามมาเด้อครับ
    บ่อหลิว แถวๆมีนบุรีครับบ่ไกลจากเมืองดอกครับ หากินใกล้บ้านไว้ดีที่สุดครับ น้ำมันแพงเนาะ555++++++
    ขอบคุณทุกเสียงทุกสายเด้อครับที่เข้ามาชมกระทู้ของบ่าวจัย และบ่ลืมคลิ๊กให้คะแนนสงสาร5555+++++ฮิ้วๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

พิมพ์ผิดพิมพ์ถูกขอโทษขออภัยเด้อครับ บ่เก่งภาษาปานได๋ครับ โดดเรียนดู๋โพดเป็นแนวนี้ล่ะครับ คำได๋ผิดแก้ให้แน่เด้อครับท่าน
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 20-08-2009 at 16:40.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สาวพุเตย
    ป๊าดดดดดดดดดดดดดดดดดด เบ็ดไผน้อ คือหมานแท้อ้าย...ขอซะเด้อปลาน่ะ...สิเอาไปปล่อยยยยยยยยยย...555
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย สาวพุเตย; 21-08-2009 at 09:37.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเคน
    อุบลฯ เมืองดอกบัวงาม
    หากินหมานคัก อ้ายบ่าวจัย

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    ไปบ่ได๋น้ออ้าย คือหมานแท้ อยากไปนำเด้น้อซิดเบ็ดนี่ของมัก อ้ายบ่าวจัยบ่บึงคุ้มน้ำเด้ออ้ายปลานิลหลาย กะลังโตเป็นตาเผา เสาร์นี่ถ้าว่างเชิญบ่ทางสาย4เด้ออ้าย
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวห้วยละโอง; 20-08-2009 at 17:03.

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    หาหมานๆเอามาให้ต้มแนจักโตเด้อบ่าวจัย...อ้ายบอกป้าแม่บ้านไว้ว่าบ่าวจัย
    สิเอาปลามาให้ เพิ่นถ่าอยู่เด้อ....

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    อย่าเฮ็ดบาบดู๋หลายเด้อ เข้าพรรษากะพักแน่......เอามาต้มเบิ่งดู๋ อิอิ...จังสิบาบน้อนลง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ไทสกลฯ

โฮ้...คือสิม่วนหลายน้อ บ่าวจัย....
    มือซ้ายเหนี่ยวลำ กำโยกดึงมา
    มือขวาฟ่าวปั่น..เทิงม่วนเทิงมันส์ ยามน้ำแตกกระเซ็น...

แต่คั่นปลาบ่สู้เบ็ด ไหลมาซือ ๆ คือสกี...ก่ะสิบ่มันส์ปานได๋ดอกตี้เนาะ...!!

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    ป๊าดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดอ้ายบ่าวจัย ซีวิตเจ้าเป็นตามีความสุขอีหลีเน๊าะ มักหลายผลงานของเจ้าอ้าย โดนใจ ถืกใจอีหล่าคักเลย มักแฮงๆๆ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวกุดชุม
    บล็อก
    3
    ให้ไปนำแหน่ สิเป็นผู้พายข่องดอก อิอออิ// อย่ามาลักยามไซข่อยเด้อ

Tags for this Thread