..มื้อนี้ผมจะพาพี่น้องไปไหว้พระ เพื่อสิได้เป็นศิริมงคล ครับ วัดนี้อยู่แถว กรุงเทพนี่หล่ะครับไกล้ ๆ อยู่ใต้สะพานพระราม 8 ฝั่งพระนครครับ

เที่ยว วัดอินทรวิหาร บางขุนพรหม

มาสักการะรูปปั้นพระนเรศวรกันก่อนเด้อ
เที่ยว วัดอินทรวิหาร บางขุนพรหม
นี่เป็นคาถาบูชาพระนเรศวรครับท่องเอาเด้อครับ..ท่องให้ขึ้นใจ..สิโชคดีมีชัยตลอดไปครับ

รูปปั้นของพระเจ้าตากสินครับ บ่บอกกะคือสิฮู้อยู่ดอกเนาะครับ

มา มา กราบพระกันก่อนเผื่อสิได้มีโชคมีลาภ นำเพิ่น บ่เด้อ งวดนี้อาจเป็นของเฮากะได้

ในกรุงเทพ กะยังมีสิ่งที่สวยงาม อีกรูป แบบหนึ่งที่หาเบิ่งบ่ค่อยได้

ได้มาเข้าวัด เข้าวากะเฮ็ดให้จิตใจสงบลงหลายเติบครับ ถ้าบ่เชื่อกะมาลองเบิ่งเด้อ