หัวข้อ: ขอความกรุณาแนะครับผมฟังเพลงบ่ได้

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวน้ำโสม

ขอความกรุณาแนะครับผมฟังเพลงบ่ได้

คือว่าผมมีปัญหาในการฟังเพลงในกล่องขอเพลง มาได้อาทิตย์กว่าๆแล้วครับบ่รู้ว่าเป็นหยัง ที่แรกกะคิดว่าอาจเป็นเพราะ เน็ตหึแมนคอมฯของผมเองแต่กะลองไปฟังทางอื่นลองเบิงกะฟังได้ยุ ว่ากะของใหญ่แล้วกะเลยอดเอาขอความกรุณาแนะครับผมฟังเพลงบ่ได้ได้อาทิตย์กว่าแล้วอด่บ่ไหวครับพี่น้องสิลงแดงฮ่าๆๆๆขอความกรุณาแนะครับผมฟังเพลงบ่ได้จังได๋กะขอความกรุณาให้ความกระจ่างแนเด้อครับผม

ปล.ผมรับฟังยุไต้หวันครับบ่รู้ว่าไทพี่น้องที่ตปท. เป็นคือกันบ่ครับ

ขอบคุณล่วงหน้าครับสำหรับความกระจ่างที่จะมีให้ ธุจ้า ธุจ้า ธุจ้า

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    น้องเอ๊ย พี่ดีเจปุ้ยจัดเพลงก็บ่ได้ ฟังเพลงก็บ่ได้คือกันจ้า
    บ่ทราบสาเหตุคือกันว่าเป็นเพราะหยังต่างประเทศเป็นเบิ๊ดทุกประเทศ

บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวน้ำโสม
    แนะขนาดเอื้อยปุ้ย หยังบ่รู้สาเหตุแล้ว สิเอดจังได๋ล่ะเอื้อยฟ้าวๆๆหาสาเหตุแนะเด้อเอื้อย ผมสะลงแดงแล้วแมะ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    เป็นคือกันจ้า พี่น้อง ตปท.จะมีปัญหาเหมือนกันหมด
    เป็นนำเซิฟร์เวอร์วิทยุจ้า ดีเจข้าวปาดขึ้นฮ้านกะบ่ได้ อิอิ
    ลองฟังวิทยุที่บ่แม่นเซิฟร์เวอร์อันเดียวกันบ้านมหา ฟังได้ปรกติจ้า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สาวบ้านนา
    ฟังบ่ดั่ยคือกัน มิ่ดอิมสิ่มปานหมากหอยไข้

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ข้าวต้มมัด
    เป็นคือกันจ้า อิตาลี่กะฟังบ่ได้ ถามน้องกุ้งกะว่าคือกันจ้า

แสดงว่าพี่น้องที่อาศัยยุ ตปท.กะเป็นกันเมิดเนาะครับ แล้วความรู้สึกเป็นได๋น้อครับ เป็นคล้ายๆว่าชีวิตประจำวันขาดอิหยังไปสักอย่างคือผุข้าบ่น้อถ้าบ่ได้ไปหน้าฮ้านแต่ไปแล้วบ่มีเพลงฟังกะบ่ค่อยม่วนมันเป็นเงียบๆๆเนาะ บ่ห่าวบ่ด๊องเป็นเบื่อๆๆสิเต้นสิเศร้านำเพลงกะบ่รู้ว่าสิเอ็ดแนวได๋(เพราะบ่ได้ยินเสียงเพลง)แมนบ้างเทือบ่ไปคุยนำพี่น้องแต่จอบฟังเพลงไปเอดเวียกไปนำกะมีแฮงใจครับ..นี้บ่รู้ว่าเป็นความรู้สึกรักและผูกพันธ์กับพี่น้องและกะเวฟบ้านมหาเกินไปบ่กะบ่จักครับ..

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    น้องบ่าวน้ำโสม เข้าไปฟังที่บ้านดีเจปอบแมนเด้อ
    หูฟังเพลงบ้านปอบ ตามาแชทห้องกล่องเพลงแก้เหงาพอได้ชั่วคราวน้อง

ไฮ7 ดีเจปอบ คนหล่อพะนะ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ mewcoppy
    ลุงโสม ปลอบคนบ่อเป็นเด้อ ใซ่ทานซิสเตอร์ไปก่อน ถ้าบ่อมี บอกมาสิจัดส่ง เก็บเงินปลายทาง...ขอนแก่น - ใต้หวันเลยทีเดียว.................โอ๋ โอ๋ ฮึ อย่าไห้แหมล่ะ