ขอบคุณพี่น้องบ้านมหาฯเฮา ที่มาซ่อยงานพบปะแฟนเพลงของน้าสัก เสือหวาน กับพรรคพวกหลายๆเด้อ ครับ บ่ว่าสิเป็น อ้ายพล อ้ายต่วง อ้ายดุลย์ อ้ายเอ๋ อ้ายจ่าเหลือง เจ๊หน่อย สาวกรุงศรี บ่าวฝนหลวง และอีกหลายๆคน รวมถึงศิลปินบ้านมหาฯ บ่าวเชษ เทวราช อำนาจเจริญ ที่มาซ่อยงาน น้าสักขอขอบคุณน้ำใจพี่น้องบ้านมหาฯซุคนแม่นสิมาบ่ได้กะยังส่งข่าวมาให้กำลังใจ ขาดตกบกพร่องจั่งได๋น้าสักขอน้อมรับไว้ปรับปรุงแก้ไข ถ้ามีงานได๋ให้น้าสักซ่อยยินดีเด้อครับบอกข่าวกันมาได้ ขอบคุณหลายๆครับ