หัวข้อ: ศึกชิงนาง (นางนวล)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คมคาย ครบุรี

ศึกชิงนาง (กระทู้นี้แค่แซวกันด้วยภาพขำๆครับ อย่าคิดมาก...)

กระผมเองก่าได้มีโอกาสไปงานเปิดคุ้มใหม่ซิงๆ คุ้มสายไหม สายสัมพันธุ์
    ที่มีอ้ายธนิตย์ เป็นเจ้าภาพคอยต้อนรับขับสู่ น้องนุ่งทุกคนให้มีความสุข
    อย่างไม่ขาดตกบกพร่องแม้ แต่นิดเดียว ต้องขอขอบคุณอ้ายธนิตย์อีกรอบคับผม

และงานก็ใช่ว่าจะราบรื่นเสียดีเดียว ก็ยังเกิดคลื่นใต้น้ำในสายธารแห่งรัก อยู่นิด
    ได้เกิดศึกชิงนาง ขึ้นภายในงาน ถึงจะไม่ค่อยรุนแรงอย่างที่คิด แต่ก็ไม่สามารถปกปิดได้

ดังภาพที่เห็นแล้วก็คงพอจะเดาออกนะคับ ว่าคนที่เสียของรักไปให้อีกคนนึง
    จะทำหน้ายังไง ส่วนคนที่เป็นคนรักใหม่ จะทำหน้ายังไง ก็ดูภาพประกอบไปด้วยนะครับ
    จะเห็นคนที่อุกอั่งอยู่ 1 คน คนที่มีความสุขอยู่ 2 คนครับ

ศึกชิงนาง (กระทู้นี้แค่แซวกันด้วยภาพขำๆครับ อย่าคิดมาก...)

ภาพ: kitty
    รายงานข่าว : คมคาย ครบุรี

*หมายเหตุ ขอบคุณท่านที่อยู่ในภาพ และขออภัยหลายๆ ครับผม
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย คมคาย ครบุรี; 21-12-2010 at 07:34.

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    มีมือที่สามอีกบ่หล่ะเสี่ยว สงสัยว่าศึกนี้ยังบ่จบง่ายๆดอก 5555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ มะเหมี่ยว
    สุดประจิมที่ริมเมย
    5555 อ้ายพล สงสัยสิเหมิดไปหลายไห อิอิอิอิ

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    . เพิ่นเลือกคนหล่อกว่า หนุ่มกว่า..

นวลคือเฮ็ดอ้ายพลคักแท้หล่า บอกเลิกยามอื่นกะได้ เป็นหยังมาเลือกเอามื่องานคนหลายๆ...555555

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    เบิ่งๆๆ..สายตาอ้ายพล..นวลเอ้ย ระวังเลาให้ดีๆเด้อ..ฮ่าๆๆๆ..เว่าเล่นเด้อจ้าอ้าย..:l-

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ เชษ แฟมมิลี่แมน
    555555555555 เอื้อยนวล เจ้าคือเทียวหักอก ผุ้นั่น ผุ้นี่แท้ มื่อนั่น คือบอกว่า ฮักผม มามื่อนี่ คือมาเป็นแบบนี้ มีหยังสิแก้โตบ่

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ kitty
    เอ๋า น้องนวล หลายคนยุเด้ซั้นนะ ที่เจ้าหักอกแหมะ
    น้องเชษ กะแมนตั้วนิ

น้องนวล แต่ผุนี้อย่าเฮ็ดเพิ่นเด้อ เอื้อยขอ ฮ่าๆๆๆๆ คนยังหล่อๆๆๆๆๆๆๆ แท้

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่ม101
    ร้อยเอ็ด แต่ใน กทมพระราม2
    อยากเป็นมือที 3 อีกคนเด่ สิได้ช่วยกันทำมาหากิน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    แม่ครัวคุ้มบูรพา
    สัญลักษณ์ของ คนงามเมืองโพนทอง
    คือมาคักแท้น้อบาดนี่น้องไผ๋คือร้ายแท้........นวลเอ๊ยคือเป็นคนหลายใจแท้หล่าเสียซื่อเบิดเลย เลือกเอาคนเดียวเด้อนวลสิได้เอิ้นน้องเขยถืก เอื้อยสับสน 555555555555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    คือ..มา...จำบ่ได่ละหือ เฮ็ดอีหยังไว้น้อ..ปาดเนี่ย เมาต้มไก่แท้ๆต้มแซบคักโพดซดนาบ่ได่ซาวมือ

Tags for this Thread