หัวข้อ: เป็นจั่งใด๋แนน้อพี่น้องกลับบ้านปีใหม่

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวน้ำโสม
    ไคยุน้อครับอ้ายพลเจ่า บ่เจอคือตะก่อนผมเจอแมะ แบบว่าถ้าสิฮอดหมองได๋มีนายท่าตรวจเช็คตั๋วเพินกะสิไล่ซุมเก้าอี้เสริมลงก่อนสิฮอดท่า แล้วกะจังสิวนมารับใหม่...คิดเอาเด้อครับซั่วสิฮอดบ้านมันสิมีจักหมองล่ะบาดนิ..ฮ่าๆๆชีวิตต้องสู้ครับอ้าย...

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    อ้ายพล บรรยายภาพซ่ะปุ้ยจำได้บ่เคยลืม
    และก็บอกตัวเองจะบ่กลับบ้านวันสงกรานต์ กะวันปีใหม่
    ปุ้ยก็บ่กลับอีหลี คนแหย่กันขึ้นรถ อุบัติเหตุก็ย่าน นั่นหล่ะ
    กลับเดือนถัดไปแทน 55555+
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ คนเมืองเกิน
    เสียดาย บ่มีเบอร์อ้ายพล บ่ซั้นคงได่ไปนำกัน
    ผมออกเดินทางวันที่ 30 ธค.พอดี เอารถไป
    สิได่ซวนอ้ายพลไปนำกัน เพราะไปสองคนบ่ม่วน
    ผมไปบุรีรัมย์ครับ ไปยามหมู่ เพิ่นเอาเมียยุพุ่น

เอาไว้โอกาสหน้า ถ่าอ้ายพลสิกลับบ้าน
    ผมว่าลองประกาศในบ้านมหาเบิ่ง
    ผมว่าคงสิมีพี่น้องหลายคนที่อยู่ใกล้แถวนั้น
    และพร้อมสิไห่อ้ายพล จัดเพลงให่ฟังในรถครับผม

555+

Tags for this Thread