หัวข้อ: แรลลี่การกุศล กทม.- ราชบุรี(บรรยากาศดีมาก)ภาคต่อ 2

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

ดวงดาว The Star แรลลี่การกุศล กทม.- ราชบุรี(บรรยากาศดีมาก)ภาคต่อ 2

อันนี้ได้เวลาดีแล้วที่สิมาต่อให้จบ เนื่องจากภาพมันหลายอยากเอามาให้พี่น้องเบิ่งนำ
    บ้านมหาอยากสิเฮ็ดแบบนี้กะดีเด้ละผมว่านะครับ จัดงานแรลลี่ขึ้นมาแล้วนำเงินที่ได้ไปบริจาคการกุศลคือสิดีครับ
    อันนี้กะแล้วแต่อ้ายบ่าวเพิ่นละเนาะครับ นโยบายเพิ่นอีกนำเนาะ มันกะยากยุที่สิจัดแบบนี้บ่มีประสบการณ์แล้วจัดยากครับ

แรลลี่การกุศล กทม.- ราชบุรี(บรรยากาศดีมาก)ภาคต่อ 2
    มาเบิ่งภาพต่อไปเลยครับ ตอนนี้เก็บภาพตอนกางเต๊นท์เสร็จใหม่ๆ
    แรลลี่การกุศล กทม.- ราชบุรี(บรรยากาศดีมาก)ภาคต่อ 2
    แดดยังฮ้อนยุ แต่พอเห็นบรรยากาศแบบนี้ริมหนองน้ำ ได้มาเที่ยวเลยเป็นว่าบ่ฮ้อนไปเลยครับ
    ตามมาเด้อครับ ภาพมีหลายอาจสิบ่มีคำได๋เว่าได้ถืกใจคือได้เห็นภาพตอนนั่นเนาะครับ
    ตอนนี้กำลังเตรียมแนวหากับแกล้มครับ งานมักอิอิอิ
    ย้านหิวน้ำเลยเอามานำ2ถาด555555
    จัดการใส่ติกน้ำมาเลยครับ ตักเสริฟเลยเพื่อนปม
    ลงเบ็ดแล้ว บาดนี้กะมานั่งรอฟังเสียงเบ็ดครับ พักกินน้ำก่อนเนาะ
    บ่ทันได้วางแก้วเลยครับ ปลากินเบ็ดแล้วครับ
    แล่นใส่เลยครับ ย้านมันเข้าตอไต้น้ำก่อน เสียงตวัดดังควับๆๆๆๆๆ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    พาแล่นหนีตอไม้ ปานนั่นยังบ่รอด ปลาพาเข้าตอแล้วครับ สรุปโตนี้ขาดไปเลยครับ

กลับมานั่งกินน้ำต่อครับ

บาดนี้ถึงทีของผมบ้าง เป็นปลากะมังโตถ่อฝามือนี้ละครับ

กลับมานั่งกินน้ำครับ ใช้แฮงไปหลายเมื่อย

เวลาใกล้สิค่ำแล้ว ลมกะแฮงอิหลีครับมื้อนี้

สองโตแล้วเด้ออิอิอิ

กะมังเช่นเดิมครับ ปลาอื่นคือสิบ่มีดอกคิดว่า

บ่าวนัน ตกบ่เป็นดอกอยากหล่อนำเขาอิอิอิ

ได้ปลาพอสิกี่แล้วเลยให้เพิ่นไปหาไม้มาดังไฟอีกทั้งมันใกล้สิค่ำแล้ว
    ย้านเสือมาคาบคออิอิอิ

ลากขอนไม้แล่นเลยครับเพิ่นนี้ใช้ง่ายอิหลี น้ำแข็งเบิ่ดกะได้เพิ่นนี้ละเป็นธุระให้อิอิอิ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

จัดการดังไฟเรียบร้อยแล้ว ทางผมกะได้ยินเสียงเบ็ดดังอีกแล้ว

ว่าแม่นลงไปคัดเอา มีตะปลากะมังน้อย55555

คนหนึ่งรายงานโต คนหนึ่งนั่งเบิ่ดอาลัยตายยาก5555

ปลาบ่แหรกเบ็ดย้อนว่าพากันไปปั่นเรือยุใกล้ๆเบ็ดผมนั่นละครับน่ายคัก
    ดึกๆมันยังบ่พากันนอน5ทุ้มเที่ยงคืนมันกะบ่นอนสงสัยมันสิเมาใบกระท่อมเป็นแน่5555

พ่อครัวจำเป็นกำลังสิปิ้งปลา หากับแกล้มก่อนเนาะครับ

อย่าให้มันไหม้ก่อนสุกเด้อนัน ไฟมันคือลุกคักแท้ล่ะ:l-

ไฟคือมอดแล้ว มันสิสุกบ่ละบ่าว55555

สมาชิกที่ไปนำกันมื้อนันครับ ขาดแต่คนถ่ายภาพนั่นละอีกคนอิอิอิ

4โตมันสิบ่บ้อละ สงสัยต้องขึ้นไปเอางัวโตที่เพิ่นย่างเป็นแน่:l-

งานนี้เป็นงานของชาวมุสลิมเนาะครับ บ่มีหมูหันเด้อครับ มีตะงัวหันอิอิอิ

ได้แล้วครับแนวกิน

เสร็จแล้วมานั่งรอบกองไฟต่อ เพิ่นกำลังสิแจกของรางวัล แต่ว่าพวกเฮาคือสิบ่ได้
    เลยบ่อยู่ กลับมาตกปลาดีกว่า พอมาฮอดเบ็ดจักว่าแม่นหยังแนมีตะคนมาพายเรือยุข้างๆเบ็ด
    จักสิจ่มอิหยังดี บ่รู้จักความเลยพวกนี้แหมะ

สุมไฟไว้ข้างๆเต๊นท์ ย้านเสือมันมาเล่นนำ

ตัดภาพมาตอนเช้าเลยครับ มื้อคืนมันหนาวนอนบ่หลับลุกมาดังไฟผิงแต่ตี5เลยครับ

ภาพตอนเช้าสวยมากเลยครับ อยากพาเขาคนนั่นมานำเด้

โผล่ขึ้นมาแล้วครับตาเว้นนะ รอมาตั้งว่าด่น

ลากันด้วยภาพนี้เลยละกันครับ จบทริปราชบุรีแล้วครับ อาจสิมีทริปอีกเดือนหน้านี้ละครับ
    ตอนนี้กำลังเก็บเงินยุ ว่าสิไปตกปลาเขื่อนซั่นดอกครับ ขอบคุณพื้นที่บ้านมหาดอทคอมครับผม
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 19-01-2011 at 10:34.

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    เกือบบ่ได้ปลามาฝากสาวเอือดเนาะ คือบ่ตีเบ็ดลงในเรือโลดน้อถ่ามันติดนางเงือกขึ้นมา

เถื่อหน้าให้เอือดไปนำแหน่เด้อเอือดอยากไปพายเรือเล่น อิอิ

กะคิดฮอดสาวเอือดนี้ละจั่งได้ทนตกมาฝาก

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ป๊าดดดดดดดดดดดด บรรยากาศสุดยอดดดดด บ่าวจัย ปลามาคือโต๋น่อยแท้ อิ อิ
    พี่ปุ้ยมักเที่ยวแบบนี่หล่ะจ้า
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ แม่ญิงหนองคาย
    แม่นปลาจี่สี่โตนั้นเอากลับมาเซ่นเจ้า(ที่)ยุบ้านว่าซั้นเถาะบ่าวจัย555555555

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ขวัญใจบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ สาวมุก
    คือมีแต่ปลาตัวน้อยๆเนาะจ้า...สงสัยมีแต่คนไปตกปลาบ่อย มันกะเลยบ่ทันใหญ่...

บ่าวกุดชุม นางช้างเฒ่าฟิชชิ่งปาร์ค บ้านนางช้างเฒ่า ม.7 ต.น้ำคำ อ.ไทยเจริญ จ. ยโสธร หมายธรรมชาติ ปลานิล ปลาตะเพียน
    ปลาธรรมชาติ เริ่ม เสาร์ที่ 22 มกราคม 2554 ตกเฉพาะ เสาร์อาทิตย์ ราคาถูกเพื่อการกุศล (ชาวยโสบ่มีเวปตกมา)

ตามนี้เลยบ้อบ่าวผมกะบ่มีพื้นที่ในเวปอื่นคือกัน ถ้าสิลงในเวปตกปลาต้องบอกบ่าวห้วยละโองเด้อครับ

Tags for this Thread