หมอแคนอายุ23 หมอลำอายุ23

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ หมอแคนอายุ23 หมอลำอายุ23

หมอแคนเป็นเด็กวัดครับ มีความสามารถหลายอย่าง เล่น พิณ แคน ได้ครับ เรียนจบกฎหมาย ม.ราม ส่วนหมอลำก็อยู่วัดครับ

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=8724aPmq7pw

Moderators สัญลักษณ์ของ บ่าวตั้ม
    บล็อก
    2
    เก่งครับ เด็กสมัยนี้ต้องช่วยกันอนุรักษ์

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ควรสนับสนุนครับ สืบสานรักษาศิลปะ ประเพณีบ้านเฮาใว้ครับผมมม

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ได้เอาสาดมาปูนอนเบิ่งเอาเนาะ 55.....ม่วนครับม่วนๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6

เรื่องฮิตน่าอ่าน แก้ไขให้หมอแคนลุกนั่งเนาะครับ

ขนาดนอนเป่าแคนกะยังม่วนครับ
    ตอนนี้หมอแคนเพิ่นกะได้นั่งเป่าแคนแล้ว แฮ่งม่วนคักกว่าเก่าเด้อครับ
    เจ้าเก่งอิหลีครับ

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=qPE5kYrIQ70 :,1-

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    สุดยอดครับ ลำเก่งป่านนี้ อนาคตผู้พิพากษาแน่นอนครับ ฟันธง:,1-:,1-

ไปครั้งหน้าสิเอามาฝากอีกเด้อครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเมืองกะสิน
    เอ๋า...หลอยเมื่อบ้านแต่ยามได๋น้อ จังได่หมอลำกับหมอแคนมาฝาก ม่วนดีตั้วหล่ะครูบา
    บ่ได้พ้อกันด่นแล้ว สบายดีบ่น้อท่าน

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ สาวเมืองกะสิน
    เอ๋า...หลอยเมื่อบ้านแต่ยามได๋น้อ จังได่หมอลำกับหมอแคนมาฝาก ม่วนดีตั้วหล่ะครูบา
    บ่ได้พ้อกันด่นแล้ว สบายดีบ่น้อท่าน
    กลับแต่โดนแล้วหละ หัวกะเอามาลงซื่อดอก:,1-

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวทัว นครพนม
    บล็อก
    2
    ม่วนม่วนครับ ฟังแล้วคิดฮอดบ้าน