หัวข้อ: ตามหาเจ้าของสูตรค๊อกเทล ในงานเติมฝัน ปั้นดาว

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8

ฟังเพลงแบบ Flash Radio And Music ตามหาเจ้าของสูตรค๊อกเทล ในงานเติมฝัน ปั้นดาว

เนื่องจากว่า พี่น้องที่ทำงานไก่น้อยให้ความสนใจสูตค๊อกเทล หมากนาวกับใบสะระเหน่ มารุมถามสูตรนำขะน้อย จากที่ไปโม้ให้เพิ่นฟัง 55+ ว่า รสชาดแซ่บหลาบ กินไปแก้วนึง หวิ่งม่องๆเลย หวานเจี๊ยบ ได้ข่าวแว่วๆว่ามาจากพี่น้อง อิสานอินทะเลใต้ เกาะสมุย มาเฮดสูกิน ไผเป็นเจ้าของสุตรมารายงานโต และกะบอกสูตรนำแน่เด้อจ้า

ขอบคุณล่วงหน้าจ้า :b-b

ตามหาเจ้าของสูตรค๊อกเทล ในงานเติมฝัน ปั้นดาว
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ผมกะได้ลองชิมเบิ่งอยู่เอื้อย.. มันคือหยังน่อ แต่กะกินดี ไคอยู่บ่อมีข้าวคั่วนำ 555..........

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    ป้าเดาว่าเป็นสูตรของขามป้อมคักๆๆ เพราะว่าเพิ่นเป็นเถ่าเกเนี่ย ร้านขายเหล้า อิอิ แต่ว่าไก่น้อยจ๋า
    สูตรเด็ดเคล็ดลับแนวนี้ ขอออกอากาศเพิ่นสิบ่อหวงสูตรเพิ่นตี้ ลางเทื่อคะเจ้าทดลองเผื่อสิเอาไปประกวดค็อกเทลระดับชาติ พะนะ จัดยุพัทยาซุปีละจ้า ซิมจนหวิ่งเลยจ้า อิอิ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    ได้กินนำคือกันครับ บ่แม่นพี่น้องทาง วิวล่า มิสสักกะวัน บ่น้อครับ 55555 เพิ่นยกโหลมาเลยตั่วครับ

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    อันนี่หล่ะๆครับ หลังจากบ่าวข้าวจี่ซิมแล้ว กะบ่เห็นในงานอีกเลย 555

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    เขมราฐ ไปซ่อยหั่นหมากนาวซ่อยชิมอยู่ค่ะ แล้วกะบ่ลืมตักมาสู่ผู้อื่นชิมนำพร้อมค่ะ

คอกเทล ทางฝั่งทะเลใต้ สาโททางกาสิน พิษสงร้ายกาจแฮงค่ะ จนต้านทานบ่ไหวเลย

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    เรื่องสูตรค็อกเทลนี้ต้องรอดีเจขามป้อม มาเฉลยเด้อครับ
    แต่ว่าถ้าเป็นโหลแก้ว 3 ใบนั้น ดีเจเต็มฯเป็นคนซื้อมาเอง ฮ่าๆๆ (ย้านบ่ได้หน้านำเพิ่น555)

ตอนนี้ยังมีอีกอยู่ครับ ใช้ไปในมื้องานบ่เบิ่ด
    หากท่านใดสนใจชิมอีก ถ้ามีโอกาสผ่านลงมาสมุย ทางบ้านมหาทะเลใต้ก็พร้อมต้อนรับทุกท่านเด้อครับ
    ยินดีต้อนรับพี่น้องทุกคนครับ

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    ฮ่าๆๆ ขอบคุณหลายจ้าเต็ม ฝากบอกขามป้อมนำแน่ คั่นบ่บอกสูตรออกอากาศกะหลังไมค์ให้เอื้อยไก่แน่เด้อจ้า อิอิ สินำไปกินฮอดสมุยกะย้านบ่พ้อกัน แฮะๆ ..

ปล..น้องหลิน จับกบก่อนไปคั้นหมากนาว รึ คั่นบักนาวก่อนมาจับกบ น่อ มีกลิ่นตะหงิดๆยุเดะ ฮ่าๆๆ
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    ผมมากับรถผ้าป่า
    แซบๆๆครับมันหน่อยโพดครับ555

International chef สัญลักษณ์ของ สะใภ้อิสาน
    บล็อก
    4
    สหายพงษ ดีเจขามป้อม พี่นิ ต้องขอโทษอย่างแรงเด้อน้องที่อยากให้พี่ชิมแต่
    พี่แพ้แอนกอฮอน้องเอ๋ย ขอบใจในน้ำใจไมรีที่ดีที่มอบให้เด้อจ้า

Tags for this Thread