หัวข้อ: ขอโทษพี่น้องบ้านมหา

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บอยเมืองยศ
    บล็อก
    1
    ขอเป็นกำลังใจให้ครับป้านวล..และก็ดีเอาสาทุกท่านที่เสียสละเวลามาเปิดเพลงม่วนๆๆให้พี่น้องเฮาฟังครับ

Miss Tiffany’s 2011 สัญลักษณ์ของ phey yang
    ป้าจ๋าอย่าสะคิดหยั่งหลายเถาะเฮากะทำหน้าที่ของเฮาดีที่สุดแล้ว ถือสาว่าบุญมีส่ำนี้ละป้า เรื่องงานกะสำคัญจ้า ถ้าเวลาบ่ตรงกะให้ผุอื่นเพิ่นทำหน้ที่ต่อก่อนกะได่จ้า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    ฮ่าๆๆๆ ป้าด บ่ เสียดาย ค่าแฮง ตี้ ดีเจป้านวล คือจั่งว่า ค่าโต แพงคักแท้ คึดเป็น นาที่ พู้ ฮ่าๆๆ จัดรายการเกรด เด่วกัน กับ พีธีกร ช่อง 3 กาแมร์

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    ป้านวลว่าบ่มีหยังดอกครับ สิไปดกกล้าดำนา ช่วงนี้หน้าไฮ่หน้านา น่อครับ
    อิอิอิ สู้ๆครับ ระวังปวดเอวเด้อ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวหนองคาย
    แฟนคลับสิบ่ลงแดงซะบ่น้อบาดนิ แล้วเวียกแล้วงานกะฟ้าวหลบคืนมาเด้อครับป้านวล

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หน่อยเบล

ขอโทษพี่น้องบ้านมหา

งานหลายกะพักผ่อนเด้อป้า

เฮ็ดหยังมันกะมีปัญหาทุกอย่างล่ะจ้า
    อย่าไปใส่ใจมันเถาะ
    อยู่ใสสบายใจ ก็อยู่หม่องหั่นเด้อป้า
    เป้นกำลังใจให้...สู้ๆๆๆ:b-b:b-b

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    นี่คือบททดสอบด่านแรกป้านวลสู้ ๆ ความอดทนซิพาเฮาไปสู่ความสำเร็จ ขอเป็นกำลังใจให้ดีเจอาสาที่เสียสละเวลามาเปิดเพลงให้พี่ๆ น้องๆ ฟังครับ
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ขวัญใจบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ สาวมุก
    แค่สละเวลาส่วนตัวมาเป็นดีเจ พี่น้องสมาชิกกะเป็นปลื้มแล้วค่ะ สำหรับดีเจทุกๆท่าน ที่สละเวลามาให้ความม่วนซื่น โดยไม่ได้อานิจสินจ้างแต่อย่างใด....

แต่จั๋งใด๋เรื่องงานกะต้องมาอันดับ 1 เสมอคืออ้ายดุลย์เว่านั่นล่ะค่ะ.....และถ้าหากว่ามื่อใด๋พร้อมแล่วกะให้วกกลับมาคือเก่าเด้อจ้า...

ศิลปิน นักแสดง นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจป้านวลม่วนโสตาย
    ธุจ้าขอบคุณเอี้อยอ้ายทุกๆท่านเด้อครับที่มาเป็นกำลังใจให้ดีเจป้านวล ม่วนโสตาย

ป้านวล ม่วนโสตาย คิดเบิ่งแล้วจ้าพี่น้องวา ป้านวล ม่วนโสตาย สิบ่หนีไปไสจ้าสิจัดต่อไปจ้า สู้ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆจ้า

ธุจ้าธุจ้าธุจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ เอ๊ะจ้า
    แม่นแร้วๆๆๆๆๆ สู้ๆๆๆๆ คั่นแม่นปีนฮ้านบ่ได้อะหลี มาเด้อ ขับรถมา บางกะดีโลดFM.98.75mhz มีเวลาให้ม่วนยุ 555555555