หัวข้อ: ..อ้าย..sura2555..มายามปั้มฮ่าง..

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

ดวงดาว The Star ..อ้าย..sura2555..มายามปั้มฮ่าง..

..มื่อวันที่ 1 ที่ผ่านมา..พี่น้องบ้านมหาทางคุ้มสามเสนมีโอกาสได้ต้อนรับพี่น้องสมาชิกบ้านมหาที่มาเยี่ยมยาม.
    .คืออ้าย sura 2555... หรืออ้ายริน..เพิ่นเป็นแฟนเพลงประจำในกล่องขอเพลง..ดีเจหลายๆท่านและพี่น้องสมาชิกที่เข้าไปกล่องขอเพลงกะคือสิพอฮู้จักเพิ่นยุเนาะครับ
    ...ครั้งนี้บ่แม่นครั้งแรกที่เพิ่นมา ปี 2009 กะมายามวะซั่น
    .อ้ายเพิ่นเดินทางมาจากสุรินทร์ มาราชการ เสร็จภารกิจ
    แล้วผู้ใหญ่บ้านคุ้มสามเสน อ้ายพล พระยาแล และพี่ๆน้องๆหลายท่านมาต้อนรับ
    สถานที่กะคือปั้มฮ่าง..ลานคนมาวววว เจ้าประจำ ของคุ้มสามเสน..

..อ้าย SURA 2555...คนกลาง.ส่วนคนขวาเสื้อขาว..ฟักใส่บั้งมาพี่น้องกะคือสิฮู้จักยุดอก..55.

..อ้าย..sura2555..มายามปั้มฮ่าง..

..พี่น้องมากันครบแล้ว..ส่วนมากมีแต่คนในเครื่องแบบ.เครื่องแบบปั้มกะมี..อ้ายพลว่า มื่อนี่เป็นบุญปาก ท่านปลัดมาเสริฟเครื่องดื่มให้ฮอดหม่อง วะซั่น

..อ้าย..sura2555..มายามปั้มฮ่าง..

.บางท่านกะบ่ค่อยคุ้นหน้าปานได๋ แต่คุ้นชื่อ..คนเสราะกราว ชาวกาบเชิง..สมาชิกกล่องขอเพลงบ้านมหา.
    .ฮ้อนปานได่กะบ่ถอดเสื้อคลุม เพิ่นว่าผมมาเต็มยศพะนะ...พอดีหละ ขากลับไปส่งพี่น้องครบซุคนแล้วจั่งเมือนอนเด้อทั่น.ย่านผ้อด่านแหมะ.55
    .

..หลังจากสังสรรค์กันพอหอมปากหอมคอ ประมาณเที่ยงคืนกะแยกย้ายกันกลับ ได้ยินดีเจพลเพิ่นว่า อ้ายสิฟ่าวนอนแต่เว็น มื่ออื่นมางานเช้าพะนะ...

..ขอบคุณเวบบ้านมหาดอทคอม/ ยินดีต้อนรับพี่น้องที่มาเยี่ยมยามทุกท่าน..ขอบคุณอ้ายริน SURA2555 และทีมงานที่แวะมายามคุ้มสามเสนครับ..
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย กำพร้าผีน้อย; 03-06-2011 at 06:42.

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    ฮ่าๆๆ ไปพู้นกินปลา มาพี้กินข้าว ไผมีเหล้าให้ถือมานำ เด้อ:b-b

รอบนี้มีแต่ผุอาวุโสต้อนรับ อยากนำภาระและหน้าที่ เทื่อหน้าจังว่ากันครับ

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    อ่อยยยยยยยยยหน่อยเบิ่งบ่ได้จ้าอ้ายดุลย์

ศิลปิน นักแสดง นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจป้านวลม่วนโสตาย
    โอยข่อยคิอจังบ่ได้ไป

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ผมมีธุระกะเลยได้ขอโตกลับก่อน บ่อได้อยู่นำดึกปานได๋.... ดีใจครับที่ได้พ้ออ้ายรินอีกเทื่อ ปีก่อนกะได้พ้อ
    ขอบคุณเด้อครับ มาเทื่อได๋กะบ่อเคยลืมพี่ลืมน้องบ้านมหา

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    ท่านปลัดสุระ(ริน)มายามฮอดกรุงเทพเนาะครับ
    มื้อหน้าหากอ้ายปลัดสุระได้ลงมาทางสมุย ยินดีต้อนรับทุกท่านเด้อครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    ขาประจำเนาะพ่อใหญ่เสื้อขาวน่ะ..

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

มีภาพมาเบิ่งต่อจ้างานเดียวกัน

นางป้านวล งานนั้นป้าบ่ได้ไป แต่ว่างานนี้ ป้าไปแม่นบ่มีภาพมาเบิ่งต่อจ้างานเดียวกัน
    ป้ามาแล้วๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆฮิ้วๆๆๆๆๆๆแต่แบบ อิ่มๆๆๆๆจังได๋ดอก เบิ่งสภาพ
    อาการแบบนี้ เขาเรียกว่าอะไร แสดงว่ามีแต่ผุเถ่าบ่ป้านวลมีภาพมาเบิ่งต่อจ้างานเดียวกัน

:b-b เมรีขี้เมา :b-b

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ผู้บ่กินเนื้อแม่ะ คือไปปั้มฮ่างนำเพิ่นดู๋แท่ะ ไปกินหยังล่ะนาง ตำหมากหุ่งเนาะ แซบคือกันๆ.. :l-
    มองต่าง..อย่างปลง

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ mikaze
    ผู้บ่กินเนื้อแม่ะ คือไปปั้มฮ่างนำเพิ่นดู๋แท่ะ ไปกินหยังล่ะนาง ตำหมากหุ่งเนาะ แซบคือกันๆ.. :l-

เฮ็ดแนวไปกินเองจ้า มื้อนี้ได้ยำใส้ตันไปซุ้มนำเพิ่น 5555 แซบหลาย
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b