หัวข้อ: มาเด้อจ้าไทบ้านมหากินเข่านำกันจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สาวกรุงศรี

มาเด้อจ้าไทบ้านมหากินเข่านำกันจ้า

มาเด้อจ้าซุคนจ้ามากินเข่านำกันจ้า(เอิ้นแทนตะของบ่านดอกจ้า) มื่อนี่สาวกรุงศรีได่มีโอกาสไปเยี่ยมบ้าน
    ดีเจเด็กน้อย - ดีเจพล พระยาแล กรี๊ดดด จ้า ล่ะกะมีพี่ ๆ ที่บ้านมหาหลายๆคนน้อจ้าไปพ่อหน่ากันจ้า
    (มีตะคนหน่าฮักๆๆๆจ้า) มีความสุขหลายเด้อจ้ามื่อหนิ สาวกรุงศรีขอบคุณหลายเด้อจ้าสำหรับอาหารล่ะกะยอดเข่าแซบๆ
    มื่อนี่จ้า อ้อม/สาวกรุงศรีจ้า ฮิฮิฮิ

มาเด้อจ้าไทบ้านมหากินเข่านำกันจ้า

อั่นนี้เข่าปุ้นฝีมือดีเจพล พระยาแลจ้าแซบบบๆๆๆๆ เด้อจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 27-04-2010 at 08:49. เหตุผล: รูปใหญ่มากๆ, แก้คำผิดจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวมักเลาะ
    เอิ้นมากินข้าวแนวได๋ เบิ่งแล้วคือจั่งบ่มีหม่องให้นั่งน้อ เต็มเมิด 555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ konudorn
    หยับ ๆ เอากั่นนำแน่ครับ .................................อิอิ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    มีแต่แนวแซบๆ ครัุบ หยับให้พวกมาลุนนั่งนำแหน่เด้อครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สายลม
    ฟ๊าดไปสองถ้วยยยยยย กินหยังกระบ่ได้ แม้จ้ารอล้างถ้วยสั่นดอกหว๋า ม่วนอิหลี้เนาะข้า ดีได้ได้พ้อ พี่น้องบ้านเฮา

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    สาวอ้อมเอามาลงอีกรูปนะคับ ของกินตั้งหลายเอามาโชว์แต่ข้าวปุ้นบ่อคับ
    ฝนกะว่าสิบ่อได้ไปดอกงานมื่อนี่คับแต่ว่าหลงทางไปจังได๋บุซวอดฮอดกรมยุธศึกษากั๊กเอาโลด
    เกียบแม่นไปบ่อฮอดรถน้ำมันสิเมิดหาปั๊มแถวอนุสาวรีย์ชัยสมรภูมิกะบ่อมีปั๊มได๋เปิด
    ไคแนมาฮอดบ้านอ้ายพลเห็นผู้จัดการปั๊มบางจากกะเลยได้น้ำมันเติมรถ ขอบคุณอ้ายเอ๋ตระการกับอ้ายดุลหลายเด้อคับ บ่อซั่นได้จูงรถกลับรัชดาแท้ๆ

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    ได้ไปร่วมโดยบ่ได้คาดฝัน อิอิ...ดีใจคัก ได้กอด เอื้อยเมษา กับเอื้อยแหล่ นำ กรี๊ดดด จุ๊บ ๆ เอื้อยทั้ง 2 คน

จุ๊บๆ เจ้ติ๊ก พี่แม็กกี้ เอื้อยเด็กน้อย อ้ายธนิตกะได้พ้อแต่หั่งยังบ่ได้เว้ากันจ้อย.....

อ้ายพล อ้ายต่วง อ้ายทิส (คนในเมือง) อ้ายดุลย์ แม่อิ่ม พร้อมน้องโซเฟีย สาวอ้อม

อ้ายจง พี่kitty ดีใจหลายๆๆๆๆๆๆๆๆ

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เขมราฐ; 26-04-2010 at 09:50.

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ขอบคุณทุกเสียงทุกสายของอ้ายคนนั้นจ้า อิอิ เป็นภาพที่ประทับใจบ่มีวันลืมครับ

ป๊าดพี่น้องตุ้มโฮมกันหลาย ขอบคุณครับผม ครั้งต่อไป สิไปเช่าห้องประชุมโรงเรียนพุ้นบ่หือ

เซอร์ไพรส์สุด ๆ น้องเขมราฐ คิดฮอดพอดี บ่ถึง 10 นาที ซอดหน้าเพ่อเว่อไป ดีใจหลาย

มิตรภาพไร้พรมแดนอีหลีครับผม คิดฮอดเด้อครับพี่น้องครับ ขอเสียงหน่อย กรี๊ดดดดดดดดดดดด
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 26-04-2010 at 13:41.

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    ..เอารูปมาลงอีกน้องหล่า คือถ่ายไว้หลายอยู่..

ข้าวปุ้นฝีมืออ้ายพล...ต้องบอกว่าแซบไว้ก่อน...

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ กำลังใจ
    บล็อก
    1
    มีความสุขกันหลายๆ เนาะ ไผเป็นไผ เบิ่งกันเองเด้อ