มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณ

มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณ

บ่าวสายฟ้า
    Guest

Re: มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณ

กุ้ง เอา เสียง นำกุ้ง จั่งสิคัก ให้พี่น้องฮู้และเล่นไปพร้อม

Re: มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณ

Re: มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ +♪Dj สายฟ้า+
    กุ้ง เอา เสียง นำกุ้ง จั่งสิคัก ให้พี่น้องฮู้และเล่นไปพร้อม
    ได้ครับอ้าย เดี๋ยวจัดให้..... Re: มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณ Re: มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณ

ดี เลยคับ อยากสิหัดอยู่ อาจารย์กุ้งสอนแนแม

Re: มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ เชน เมืองช้าง
    ดี เลยคับ อยากสิหัดอยู่ อาจารย์กุ้งสอนแนแม
    อิอิ ค่าคาย เหล้าขาว 1 กลม 55

ศึกษาหาความรู้

ขอขอบคุณหลายๆเด้ออาจารย์

ศึกษาหาความรู้

ขอขอบคุณหลายๆเด้อยาอ้าย

ฟังเพลงที่เล่นด้วยแฟลท Re: มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณ

อ้ายกุ้งจำกลุ่มคนเล่นพิณที่อ้ายตั้งขึ้นในMSNคุยกันได้บ่ผมที่วาอายุหน่อยที่สุดในกลุ่มนั่นเด้อครับ หาเกี่ยวกับคอร์ของกีตาร์ของในวงหมอลำซิ่งให้แหน่มีคอร์หยังแหน่ บอกมาโล่ดวาคอร์ได๋ผมมีหนังสือคอร์แต่วาบ่จั่กวาซือคอร์หมอลำคอร์หยัง ผุเก่งๆผุได๋ก่าได้ครับเข้ามาบอกผมแหน่เด้อครับRe: มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณRe: มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณRe: มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณRe: มาหัดเล่นพิณกันเถอะ ตอน การดีดพิณ

Tags for this Thread