หัวข้อ: เห็นแล้วสงสารฝรั่งคนนี้นะครับ

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8

เห็นแล้วสงสารฝรั่งคนนี้นะครับ

.............................ไม่มีคำบรรยายดูเอง

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=X8GqOUQXiR4&feature=player_embedded

Banned

บล็อก
    4
    ฝรั่งตกน้ำบ่ะทั่นอินฉันมองบ่อเห็น
    คาดวาซิเป็นเช่นนั่นแม่นบ่อล่ะทั่นให่วามา
    บ่อบรรยายนำหน้า พอได้มองหาเค้าลาง
    นี่ก็คอมเมนท์ไปพรางๆ ดีกว่านั่งยุซื่อๆ ฮ่าๆ
    หน่าเพิ่นเป็นจั่งได๋ทั่น คือได้หันไปสงสาร
    คนบ่อเคยทรมาน น่าสงสารยุเน๊าะทั่น

อ่อยย พอแล้วจ้า พิมพ์มั่วๆไป อิอิ ถ้าคนละเรื่องโทษที

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ นู๋น้อย
    เมืองชลบุรี(เช่านอน) สีเกด(หม่องเกิด
    บล็อก
    31
    คนเฮาน้อเว้ากันดีๆบ่ได้บ้อ ถึงเว้าคนละภาษาแต่กริยามันฟ้อง บ่มีไผ๋อยากรับความรู้สึกแย่ๆ ดอกเน๊าะ ตาอิดนคนต่างชาติที่ฟังภาษาถิ่นบ่รู้เรื่องเป็นเฮาไปต่างบ้านต่างเมืองกะบ่อยากพ้อดอกเน๊าะพี่น้องแบบนี้ :l- ฉะนั้นใจเย็นๆค่อยๆเว้ากันเด้อจ้า

ศึกษาหาความรู้
    กลับบ้านกลับเมืองไปเหอะครับคุณฝรั่ง แล้วช่วยประกาศให้คนทั่วโลกรู้ไว้ว่าไม่จำเป็นไม่ต้องมาเมืองไทยนะครับ ขนาดคนไทยด้วยกันมันยังกัดกันเลย

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ แมงงอดน้ำ
    จอมเทียน เมืองพัทยา
    ไอ้ตะโกนปาวๆน่ะพูดภาษาไทยทั้งน้าน ฝรั่งเขาเข้าใจมั้ยเนี่ย ไล่ยังกะไม่ใช่คน กิริยาส่อสกุลแท้ๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    เท่าที่อยู่เมืองฝรั่งมา6ปีเวลาคะเจ้ามีหยังส่วนใหญ่คะเจ้าสิใช้เหตุผลเว่ากันเด้เปรียบเทียบกับคนไทยแล้วมักใช้กำลังตัดสินเป็นตาน่าอายหลาย...มิน่าเนาะเมืองไทยมันจังบ่อไปไสมาไสเพราะมันพัฒนาแต่วัตถุแต่ลืมพัฒนาจิตใจ.......เว่ามาแล้วกะเศร้าอยากเห็นเมืองไทยเป็นสยามเมืองยิ้มคือคะเจ้าเคยเว่าเคยว่าแต่ตอนนี่คือสิบ่อแม่นซะแล้ว

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ภูเบตร์
    เหนือคำบรรยายครับ..!!!
    ดูเห็นๆว่าเป็นที่จอดสาธารณะ..

ประเทศชาติพัฒนาไปไม่ถึงไหน
    ก็คงจะสาเหตุเนื่องจากไอ้คนเสื้อเหลืองนี้มั้ง...

เสียงดังๆ ไม่มีใครเขากลัวหรอกครับ..
    เพราะปกติวิสัยไอ้พวกนี้...เป็นคนขลาด เห็นแก่ตัว

คิดว่าฝรั่งเขาคงใช้ภาษาไทยได้บ้างครับ
    และคิดว่า เขาน่าจะรู้ สำนวนไทยว่า หมาเห่า ไม่กัด..

ไม่งั้นเขาคงไม่คุยนาน

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร
    น่าสงสารลุงฝรั่งเนาะ เลาคือสิ งง ทันเชายุละตอนนี้กะดาย เอามาจอดทางนี้กะได้เด้อครับลุงฝรั่ง

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    กะสิบ่มีการศึกษาอิหลีตั้ว เว้าภาษาอังกิดบ่ได้จักคำ จักสิไปด่าเขาเฮ็ดหยังส่อสันดานจะของออกมาให้คนเห็น รุ้ว่าฝรั่งบ่เข้าใจแฮงใส่พาวเวอร์คักวะติ ละเบิ่งฝรั่งละอย่าง งง อยุ่

บ่มีคําบรรยาย สยามเมืองยิ้มของเรา เห็นแล้วเศร้าใจค่ะ
    =>> เดินทางบ่สุดเส้น อย่าถอยหลังให้เขาเหยียบ ตายขอให้ตายหน้าพุ้นเขาสิเอิ้นว่าหาญ <<=