หัวข้อ: เป็นได๋พี่น้อง ซำบายดีบ่ "สวัสดีปีใหม่เด้อ" พี่น้อง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวดอนโบม

เป็นได๋พี่น้อง ซำบายดีบ่ "สวัสดีปีใหม่เด้อ" พี่น้อง

ห่างหายไปโดน เป็นจั่งได๋น้อพี่น้องบ้านมหาเฮายังอยู่คือเก่าบ่น้อ
    บ่าวมัวแต่ไปเฮ็ดนาอยู่ เลยบ่ด้มายามพี่น้องจักเทื่อ
    ซำบายดีแนยุสุคนอยู่เนาะพี่น้อง

สมาชิกใหม่ๆคือสิบ่จักบ่าวดอกตี้เนาะ
    คันแมนรุ่นเก๋ากึ๊ก สิ จัก ยุ อิอิอิ เป็นได๋พี่น้อง ซำบายดีบ่   "สวัสดีปีใหม่เด้อ" พี่น้อง คือจั่งพ่อใหญ่เชียงน้อย บ่าวหล่อ หมอกร พวกนี้
    รุ่นถางป่าว่าซ่าน ว่า

คิดฮอดพี่น้องคือเก่า บ่เคยจืดจาง

วมต เป็นด๋ายยยยยยยยยยยย

ได้ข่าวว่าน้ำท่วม ดัง อยู่ ทางผักไห่ติ เอาคางก่ายโพน หายใจเอาเด้อ
    สิมีโพนคือ อุบล บ่หละ เป็นได๋พี่น้อง ซำบายดีบ่   "สวัสดีปีใหม่เด้อ" พี่น้อง

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    ผมมากับรถผ้าป่า
    สำบายดีครับผมปีใหม่คงสิดีขึ่นครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อย
    บล็อก
    21
    สวัสดีครับ บ่าวดอนโบม หายหน้าหายตาไปดนน้อครับ ผมหามิดี้เกะๆกะๆบ่อได้อยู่ เลยบ่อได้อัพเดตเพลงตั้งหลายปีแล้ว มาเรื่อยๆแหน่ครับ คิดฮอดผู้มีมิดี้หลายๆนั่นนาครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    หายไปดนเนาะบ่าวดอนไปลี้ยุไสมา..สุขซำบายดีคือเก่าจ้า..:l-:,1-

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ซำบายดีจ้าน้องแต่ก็ยังเป็นหนี้คือเก่า พี่ปุ้ยก็เป็นแม่ไหย่เฝ้าบ้านมหาคือเก่านั่นหล่ะ :l-
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ มะเหมี่ยว
    สุดประจิมที่ริมเมย
    สวัสดีค่ะ.....ส่ำบายดีจ้าสุขสุขีปีใหม่คือกันจร้าาาาา

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวดอนโบม
    ปีใหม่แล้ว กะให้รวยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ สุคนเด้อ อย่า เจ็บ อย่า จน

ม่วนกันสุมื่อ เด้อพี่้น้อง

:,1- :b-b

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ หนุ่มน้อย
    สวัสดีครับ บ่าวดอนโบม หายหน้าหายตาไปดนน้อครับ ผมหามิดี้เกะๆกะๆบ่อได้อยู่ เลยบ่อได้อัพเดตเพลงตั้งหลายปีแล้ว มาเรื่อยๆแหน่ครับ คิดฮอดผู้มีมิดี้หลายๆนั่นนาครับ

มาใหม่หล่ะเด้อ อ้าย ไปเบิ่งเอาเด้อ มักบ่มักจั่งว่ากันใหม่ครับ

ตามลิ้งค์ครับ อ้าย

http://www.baanmaha.com/community/th...tml#post356781