หัวข้อ: กองถ่ายพระรเนศวร กาญจนบุรี

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    ถ่ายยามได๋กะงามเนาะกล้องโตนี่
    ผีป่าช้าเผิ่นกะเป็นตาไปนอนเล่น +หย่างเล่น บ่เป็นตาย่านคือป่าช้าทางบ้านยาย
    ท่าทหารเอกเหงี่ยวหยอดบ่เท่ห์คือท่าโชว์กล้ามดากเลย
    :*-นายแน่มาก เอาอีกๆๆๆ:l-
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ S.prakasit
    สวยงาม ทั้งสถานที่ และ ภาพถ่ายครับ

ขอกด LIKE

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หวึ่งน้อย
    ขอบคุณภาพสวยๆค่ะ งามคัก

สุสานทหารนั่น ได้ยินมาลีน่ามาถามอยู่ว่า...ครูเขาสอนแล้วกะเว้าให้ฟัง...ปีหน้าปิดเทอมสิพาไปเบิ่งอยู่ดอก...
    ขอบคุณสำหรับภาพสวยๆเด้อหล่า...หน่ายเด้ มื้องานพาแลงจักสิได้ผู้ใด๋มาถ่ายภาพให้ หน่ายน้องชายหล่าแฮง...
    ให้คนอื่นไปแทนบ่ได้ตี้จิ้ง...มารับงานเอื้อยสา...พะนะ (เทือได้) :l-
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

สุดยอดจ้า.........สิได้ชมหม๋องจริงบ่น้อ อิอิอิ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ว้าวววววววว.... สุดยอดต้นหมากตาลจ้าชายน้อย

พี่ปุ้ยมักถ่ายรูปสัตว์ ความฝันอยากไปถ่ายรูปที่ประเทศแอฟริกา
    การดำเนินชีวิตของสัตว์ป่า คล้้ายสารคดีแนชั่นแนล จีโอกราฟฟิค
    หรือรายการสัตว์โลกน่ารักอ่ะจ้า

ส่วนในสหรัฐฯ ความฝันอยากไปถ่ายรูปปลาวาฬ กับ นกเพนกวิน ที่อลาสก้า :l-

เอ๋า ฝากรูปเวบใดนิ คือหมดอายุไวแท้ บ่เห็นจ้อยจ้า
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คมคาย ครบุรี
    ขอบคุณภาพบรรยากาศงามๆครับผม :l-

Super Moderator
    Guide & Photographer
    สัญลักษณ์ของ เจ้าซายน้อย

กระพริบตา

บ่เสื่อมนะครับเอื้อย เบิ่งได้อยู่ ปรกติครับ อิอิ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    เบิ่งได้แล้วน้อง วันแรกเบิ่งได้
    เมื่อเช้าเบิ่งบ่ได้ ตอนนี่เบิ่งได้แล่ว งงจ้า อิ อิ อิ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1: