หัวข้อ: ที่คั่นหนังสืองานพาแลง2555

เรื่องฮิตน่าอ่าน ที่คั่นหนังสืองานพาแลง2555

ทีแรกหว่าสิเฮ็ดป้ายผูกคอ โอ๊ะแขวนคอให้พี่น้อง ผุออกแบบ(บ่าวกันต์)เผิ่นหั่นบ่ว่างกะเลยบ่ได้เฮ็ด ยายหนูกับน้องแนนเลยต้องป็นธุระเฮ็ดให้แทน ขอบคุนมาณ. ที่นี้ด้วยเด้อครับ:*-กะเหลือที่คั่นหนังสือเนาะ ช่วงนี้เผิ่นว่างจากเสียหญ้าเดิ่นวัดที่คั่นหนังสืองานพาแลง2555กะเลยเฮ็ดอาร์ทเวอร์คมาให้ตามนี้หละครับ

ที่คั่นหนังสืองานพาแลง2555

ผมมีหน้าที่พิมพ์กับตัดเจียนสำเร็จ น้องติ๊กเป็นผุหาแนวมาฮ้อยให้มันสวยงาม
    ไผไปงานพาแลงได้กันเบิดซุคนเด้อครับ:l-
    ขอบคุณ
    บ่าวกันต์ครับสำหรับอาร์ทเวอร์คงามๆ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวกันต์; 01-03-2012 at 00:33.
    :heart: คันเจ้าได้ขึ่ช้างกั้งห่มเป็นพระยา อย่าสุลืมชาวนาผู่ขี่ค.ว.ยคอนกล้า :heart:

ผุบ่ได้ไป แต่อยากได้กะมี เฮ็ดแนวได๋น้อจังสิได้นำเพิ่น
    ขอแหน่เด้อจักอันงามดี อยากได้แมะจ้า
    เมื่อความจนผลักไส ดิ้นรนเท่าไรยิ่งไกลบ้าน

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    มิสบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ ติ๊กต็อค
    บล็อก
    3
    ขอบคุณ.. คุณอ้ายเทิงสองเด้อจ้า อะฟ้าวปริ้นไวๆ เด้อจ้าสิเอาไป ฮ้อย สาย วันที่ 9 พุ้นละ จร้า---
    :heart: ไทอุบล คนเมืองนักปราชญ์:heart:

http://up.how2phin.com/pictures/a46ce89bb69277bd7b1a2f0912d7cb05.gif

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ น้องเซียง
    คำขวัญเมืองอุบลเพิ่นเพิ่มอีกแล้วเด้ครับอ้าย อั่นนีมันของเก่าตั่ว555+++
    "อุบลเมืองดอกบัวงาม แม่นำสองสี มีปลาแซบหลาย หาดทรายแก่งหิน
    ถิ่นไทยนักปราชญ์ ทวยราษฎร์ใฝ่ธรรม งามล้ำเทียนพรรษา
    ผาแต้มก่อนประวัติศาสตร์ ฉลาดภูมิปัญญาท้องถิ่น
    ดินแดนอนุสาวรีย์ คนดีศรีอุบล
    "
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย น้องเซียง; 29-02-2012 at 22:45.

Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    บ่าวทิพย์เจ้าเก่ามาแล้วครับพี่น้อง พาแลง2 3กะได้เลานี้ละเฮ็ดแนวห้อยคอ
    แต่ว่าช่วงนี้เลามิดๆๆๆๆ จั่กแม่นยากหยังดอก งานเข้าหลายบ้อ อิอิ

ขอบคุณเด้อสำหรับแนวคั่นเวลา เอ๊ย อิอิ แนวคั่นหนังสืองามๆครับ

พ่อใหญ่ทิพย์ เจ้าหนิส่างกล้ามาเผากันคักแท้บาดหนิ

ขะเจ้าเปลี่ยนสโลแกนใหม่แล้ว คือบ่ว่าแนวได๋

แนวหนิ วท.ขอบ. ถืกหักคะแนนเต็มๆ เด้หนิ

ว่าแต่ ขึ้นแท่นพิมพ์ไป่หล่ะ สิย่องให้ใหม่

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    ของฝากของต้อนงานพาแลงปีนี้มีแต่งามๆ ฟ้าวตัดสินใจมางานเด้อครับ ปีนี้ ลงทะเบียนหน้างาน 500 ของฝากของต้อนมากมาย คุ้มเกินคุ้ม
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ขอบคุณสำหรับที่คั่นหนังสือ ....สีถูกใจจ้า อิอิอิ

แนะ ทางนี้มายุอำนาจแล้วได๋ อั่นคนอุบลแท้ๆยังบ่ท้วง(ไทสำโรงหนะ)ไผสิไปฮู้เนาะหว่าคเจ้าเปลี่ยนคำขวนจังหวัดใหม่ แก้ใหม่สั่นท่าน บ่สายๆแต่ให้ได้ไฟล์มื้อนี้เด้อ :l-
    :heart: คันเจ้าได้ขึ่ช้างกั้งห่มเป็นพระยา อย่าสุลืมชาวนาผู่ขี่ค.ว.ยคอนกล้า :heart:

มิสบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ ติ๊กต็อค
    บล็อก
    3
    แฮ่มม หัวน้อย นิแหมะ ท้วงดังแทะ ฮ่าาาาาาาาาาาา

อายเหว่ย----- หักคะแนน วทขมอบ. สะบ้อ ฮึ หัวน้อย
    :heart: ไทอุบล คนเมืองนักปราชญ์:heart:

http://up.how2phin.com/pictures/a46ce89bb69277bd7b1a2f0912d7cb05.gif

Tags for this Thread