สมาชิกใหม่ขอฝากเนื้อฝากโตนำจ้า

สมาชิกใหม่ขอฝากเนื้อฝากโตนำจ้า

สวัสดีค่ะ สมาชิกใหม่มารายงานโตและขอฝากเนื้อฝากโต กับเอื้อย กับอ้ายบ้านมหาซูคนเ้ด้อจ้า มาจอบเบิ่งเวปบ้านมหา มาโดนแล้ว กะบ่อมีโอกาสได้สมัครจักเืื่ืทือ ดีใจหลายได้เป็นสมาชิกมือนี้ ย่อนบ่อฮู้จักไผ สมัครกะบ่อเป็นนำ เป็นลูกสาวหล่า จากเมืองอุบล แตได้มาใช้ ชีิวิตอยู่ต่างบ้านต่างเมือง มาเห็นเวปบ้านมหา เห็นพี่น้องป้องปลายบ้านเฮา อาหารการกิน วัฒนธรรมของคนอีสานบ้านเฮาแ้ล้ว มีความสุขหลายๆ อยากขอบคุณสมาชิกเวปบ้านมหาและเวปไซด์บ้านมหาที่ได้แบ่งปันความสุขให้ลูกสาวหล่าเมืองอุบลตลอดเวลาที่ได้จอบเิบิ่งเด้อจ้า

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    ผมมากับรถผ้าป่า
    ยินดีต้อนรับครับผมลูกสาวหล่า...นาติดทางบ่น้อ5555

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ วัด เดอะแมนคัลทรี่
    คนไทท่าคันโท กะสิน
    ออกมาต้อนมาฮับสาวไทอุบลครับผม งามสุคนเพิ่นว่าเด่ อิอิ :b-b

อั๋นนาลุ่มบ่อติดจ้า แต่นาโคกติดทางอยู่

มื่อนี้ตัดสินใจสมัครสมาชิกเพราะว่า เข้ามาจอบซูมื่อ จนเอาไปฝันว่า ได้เมื่อบ้าน อำเภอม่วงสามสิบ นั่งรถสองแถวเข้าบ้าน จั่งได๋น้อ คือมาพ้ออ้ายพล พระยาแล กับเอื้อยเด็กน้อย ที่จำได้ในฝัน แต่คนหลายขนาดเต็มคันรถ อยู่แหมะ ในฝันกะบ่อกล้าเว้านำเพิ่นแต่ได้ยินว่าเพิ่นสิไปฮับอีกหลายคนไปงานพาแลงว่าซ้าน ข่อยกะดาย ก็ฟ้าวตื่นมาหยังบุ คันว่าซ้านในฝันคือสิได้ไปงานพาแลงนำเพิ่นอยู่ดอก

ยินดีต้อนรับครับ น้องสาวหล่าเมืองอุบล มาใหม่ๆเลาะเหมิดไปหล่ะน้อง ไปยามอ้ายอยู่เฮือน hi7แหน่เด้อ

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    สาวเมืองเขมฯ ยินดีต้อนรับ สาวเมืองม่วงฯ สู่ชายคาบ้านมหาค่ะ

กรี๊ดดด มีใทอุบลฯเพิ่มอีกคนแล้ว โย้ว...ๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    ยินดีต้อนรับจร้า....สาวอุบลคนงาม ม่วนๆๆนำกันเด้อจรา

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา
    ยินดีต้อนรับจ้า ''ลูกสาวหล่าเมืองอุบล'' มาสู่ควมอบอุ่นของบ้านมหา แล้วกะม่วนนำกัน :l-

บ่ฮู้จักใผคือสมัครสมาชิกได้ล่ะครับ ถามเล่นซื่อๆดอก อิอิ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เซียนเมา; 05-04-2012 at 09:37.

Moderators สัญลักษณ์ของ บ่าวตั้ม
    บล็อก
    2
    ยินดีต้อนรับสู่บ้านมหาครับ ม่วนๆครับ