หัวข้อ: บ่าวจัยไปยาม จั่น ช่วงเมือบ้านสงกรานต์

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน บ่าวจัยไปยาม จั่น ช่วงเมือบ้านสงกรานต์

มื้อนี้มีโอกาศี่ดีสิเอาภาพความประทับใจของผมมาเล่าผ่านภาพนะเว๊ปบ้านมหาแห่งนี้ เป็นช่วงหยุดยาวตามประสามนุษย์เงินเดือนมีเวลาหน่อยบ่ค่อย
    ได้เมือบ้านดอกครับกะอาศัยช่วงแบบนี้ล่ะเนาะ บ่เว่าด่นแล้ว ตามมาเลยครับระหว่างทางลงไปหนองข้างนาสิผ่านสวนยางของผมเอง

บ่าวจัยไปยาม จั่น ช่วงเมือบ้านสงกรานต์
    และตัดภาพมาลงห้วยกันเลยครับ มาเบิ่งหลังแรกกันเลยครับ หลงนี้ลั่นแต่ว่าสิมีโตบ่ต้องตามเบิ่งครับ
    บ่าวจัยไปยาม จั่น ช่วงเมือบ้านสงกรานต์
    เบิ่งใกล้ๆกันครับ นี้ละลักษณะของจั่นดักปลาภูมิปัญญาบ้านเฮา ปลาที่สิหาหม่องวางไข่สิเข้าแทบทุกโตครับ
    และพอเอาขึ้นจากน้ำมากะเปิดฝาปิดออก แจ๊คพอร์ตครับ ได้สองโตเลยหลังแรกถือว่าสุดคุ้มครับพี่น้อง
    หน้าตาของเหยื่อ และอีกบ่ด่นสิเป็นแนวกินแลงละครับ
    และพอเอาปลาแล้วกะใส่คืนกลับไปคือเก่า และมาหลังที่สองเลยครับ หลังนี้บ่ลั่นปล่อยไว้ก่อน
    และนี้เป็นบริเวณห้วยที่พ่อเพิ่่นใส่จั่นเป็นหนองน้ำเล็กๆที่กำลังสิแห้งเนืองจากมันแล้งคัก:l-
    หลังที่สามมีแนวโน้มที่ดีครับ แต่สิมีโตอิหยังอยู่ข้าในกะยังบ่ฮู้บางทีเปิดเบิ่งอาจสิมีงูกะได้ไผ๋สิไปฮู้บ่าวจัยไปยาม จั่น ช่วงเมือบ้านสงกรานต์
    มาเบิ่งใกล้ๆกันครับหลังนี้ หลังที่สามแล้วสิมีแนวใส่ข่องอีกบ่
    และหลังจากที่เปิดเบิ่งแล้ว หลังนี้ฟาวล์ครับบ่มีโต สรุปมื้อนี้ได้แค่สองโตเนาะครับบ่เป็นหยังมีหน่อยกินตามหน่อยละ ขอขอบคุณพี่น้องซุคนละครับที่เข้ามาตามชมภาพของบ่าวจัย ขอบคุณพื้นที่เว๊ปบ้านมหาดอทคอมด้วยครับ ขอบคุณทุกข้อความทุกแรงใจครับผม
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 18-04-2012 at 07:59.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ นู๋น้อย
    เมืองชลบุรี(เช่านอน) สีเกด(หม่องเกิด
    บล็อก
    31
    โอ..หมานๆจ้าอ้ายจัย ยาง งามเน๊าะจ้า :l- ห้วยน้อยเป็นตาส่อยกุ้ง แท้ อิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยศรีสะเกษ
    สองโตสิคู่ขี้แข่วกันติจัย555

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ฉลาดเกินคนบ่มีเนาะ...555 ปลาคอกะมักหม่นไปทั่วทีป โดยเฉพาะหม่องฮก ๆ หม่นดีคัก...555

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    บ่าวจัยนี้เก่งเนาะ เรื่องหากินหมาน หายามจั่น ลักยามไซ 5555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ณัฐ ภูไท
    หมานคักเนาะได้ปลาค้อสองตัวยุบ้านแต่กอ่นเห็นแต่พ่อเลาใส่จั่นแบบนี้กะคักยุได้ปลาสดๆๆเนาะครับ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    แต่ก่อนเก่ากะสิขังไว้ป่นโตนึงอีกโตกะสิต้มกินแลงนี่หละ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ คนมุกแต่บ่มีมุข
    ได้ตั้งหว่า 2 โตครับ ป่นใส่แมงดา ลวกผักนำ กะอิ่มครัฟ พี่น้อง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    สงสัยสิได้ต้มป่นใส่น้ำปลาหลายๆเนาะครับจั่งสิอิ่ม5555
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    โอ้! ปูปลา นา น้ำอุดมสมบูรณ์ น้อทางหนองบัว ไว้มีโอกาศสิไปยามเด้อ :b-b:b-b

Tags for this Thread