หัวข้อ: บ่าวจัยสิพาไปงมหอยจูบเด้อบาดนี้

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ณัฐ ภูไท
    เป็นต๋าแซ่บยุเอามาแกงเนาะหอยจูบนั้นนะใส่ผักอีเลิศข้าวเบือนำหอยกะตัดก้นจักหนอ่ยพอมันได้จูบแซ่บคักคันกินหอยข้าวยังกินหนังข้าวหมดผุเฒ่าเพิ้นเว่าซั่นดอก

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    หมานหอย หมานปลาเนาะบ่าวจัยนี้

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ฅนภูค่าว
    นครโคราช บ้านเกิดกาฬสินธุ์
    ฅนหมานนี่หากินอีหยังกะหมานเนาะ โดยเฉพาะหอย โตใหย่อีกต่างหาก....เบ๋ยๆๆๆหอยใหย่...สะออนนำ...:l- :l-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    อ้ายเซียงเมียง หามาไว้แล้วเจ้าของเมือบ้านที่ จ.บึงกาฬ พวกที่เขาอยู่จัดการเบิ่ดแอดแลดอ้ายเจ้าของบ่ได้เลียเลยครับอิอิอิอ

น้องหลิน สิดีบ่ล่ะน้องหล้าลูกสาวเจ้าของสิกล้าเข้ามาเล่นนำบ่ล่ะฮ่าๆๆๆๆๆ

เอื้อยไก่ แม่นอิหลีละครับซุ้มป้าซุ้มลุงบ่ยอมเฒ่า แฮงตะหนุ่มไปหน้าเนาะอิอิอิ

น้องติ๊กต๊อค สงสัยสิเบิ่ดแล้วล่ะติกสงสัยสิได้ส่งมาจาก ตปท.พุ้นล่ะฮ่าๆๆๆๆๆ

บ่าววีโก้ เดี๋ยวสิมีอีกกระทู้ครับหอยกาบ ตามชมแนเด้อครับบ่าววีโก้

มะเหมี่ยว หอยกาบครับอ้าย เป็นหอยประเภทสองฝาครับแถวบ้านหลายคักแนวนี้

ณัฐ ภูไท แม่นความเจ้าว่าละครับกินหอยข้าวยัง กินหนังข้าวเบิ่ดอิอิอิ

อ้ายเอ๋ บ่แม่นซุ่มลิ้นก่านตี้ครับอ้ายฮ่าๆๆๆๆๆๆๆ

อ้ายคนภูค่าว ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆโอ้ยน้อท้วงหอยตะอายคักเนาะอ้าย หอยใหญ่อิหลีไทบ้านนี้ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆ

หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ GROOPPY
    มักเนาะ หอยๆๆ นิ อ้ายจัย อิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    คนมักหอยเนาะ55555บ่าวGrooppy:l-
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

Tags for this Thread