หัวข้อ: ตกปลานิลมีตะโตใหญ่ แถวๆ ถ.นิมิตรใหม่

Threaded View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน ตกปลานิลมีตะโตใหญ่ แถวๆ ถ.นิมิตรใหม่

สวัสดีครับพี่น้องบ้านมหา พ้อกันอีกกับบ่าวจัยแน่นอนถ้าพ้อกับผม
    บ่มีกระทู้อื่นอกนอกจากหาแนวอยู่แนวกินตามประสาคนมักแนวนี้เนาะ หวังว่าคงสิมีคนมักยุเนาะครับ
    มื้อนี้สิพาไปเอาปลานิลมากิน ปลามีตะโตใหญ่ๆครับโดดขึ้นรถตามมาเลยครับ

ตกปลานิลมีตะโตใหญ่ แถวๆ ถ.นิมิตรใหม่
    ล้อหมุนตอน 08.12 น.พอดีเบิ่งเวลาเด้อตกปลานิลมีตะโตใหญ่ แถวๆ ถ.นิมิตรใหม่
    ตกปลานิลมีตะโตใหญ่ แถวๆ ถ.นิมิตรใหม่
    ตัดบทมาฮอดบ่อปลาเลยละกันครับ ผมจัดการผสมเหยื่อสำหรับมื้อนี้
    เสร็จแล้วกะลงเบ็ดเลย สวยมาปลาบ่ค่อยกินสำหรับบ่อนี้
    ปลาเริ่มเข้ามากินเหยื่อที่ผมอ่อยไว้ สังเกตุจากปลาขึ้นจิบน้ำยุบ่ขาดสายครับ
    ได้แล้วครับโตแรกของทริป เป็นปลานิลนึกเมนูไว้เลยครับสิเฮ็ดหยังกินดี:l-:l-
    เข้าสวิงปานนี้บ่มีหลุดละพี่น้องครับ

ฝีมือคนตกได้กับผลงานปลานิลแม่บกใหญ่
    โตที่สองตามมาอีก :l-
    โตที่สามกะตามมาอีกครับ สังเกตุลากเข้าฝั่งน้ำปานเลยอิอิอิ
    ดึงเข้ามาเลยพี่ มื้อนี้ผมมาถ่ายรูปให้เขาบ้อ คือมิดแท้
    ให้คนอื่นถ่ายให้กะบ่ได้ภาพคือเจ้าของอยากได้ เลยต้องให้เขางัดปลาเจ้าของเก็บภาพอย่างเดียวครับ

มีต่ออีกครับ ภาพยังบ่เบิ่ด
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 23-04-2012 at 16:20.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

Tags for this Thread