ฝากเนื้อฝากโตแหน่เด้อครับ

ฝากเนื้อฝากโตแหน่เด้อครับ

ฝากเนื้อฝากโตแหน่เด้อครับมาละเด้อพี่น้อง ขุนดอนคนมาใหม่
    ขอฝากโตฝากใจ ให้อยู่กับพี่น้อง
    ผองเพื่อนผุสุคน

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    ยินดีต้อนรับขุนดอน เข้าสู่บ้านมหาอันอบอุ่นจ้า ไสหละโต ว่าเอามาฝากแมะ ...อิอิ ..ฝากได้แต่บ่มีดอกเบี้ยเด๋ แฮ่ๆ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    ครับๆมาๆยินดีต้อนรับสู่บ้านหลังใหญ่อันอบอวลไปด้วยสายสัมพันธ์อันอบอุ่นครับ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ คนจนผู้ยิ่งใหญ่
    สารคามคือหม่องอยู่
    เป็นผู้จั๊งได๋กะมาให่เบิ่งโตแน่เป็นหยั๊ง

สมาชิกที่ยังไม่ยืนยันอีเมล์
    บ้านละเอาะ ต.จีกแดก จ.สุรินทร์
    บล็อก
    1
    ยินดีต้อนรับ จักโบกจักจอกกะว่ากันไปตามตะผู้ได๋มักเด้อครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    ยินดีต้อนรับเข้ามาม่วนซืนนำพี่น้องบ้านมหาเด้อค่ะ ขุนดอน

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อย
    บล็อก
    21
    :welcome3

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ pcalibration
    เมืองฉะเชิงเทรา(แปดริ้ว)
    บล็อก
    1
    เอ้าาๆๆๆๆเชิญครับเชิญ
    ไปผุ้นสิกินปล่ามาพี้กะสิกินปลา
    มาบ้านมหาฯกินโซดากับน้ำเปล่า
    ส่วนสุรากับเหม่าเมาแล้วจั่งค่อยถอน
    :b-b:b-b:b-b:l-:b-b:b-b:b-b