ฝากเนื้อฝากโตลูกอีสานนำอีกจักคนแน่ครับ

ฝากเนื้อฝากโตลูกอีสานนำอีกจักคนแน่ครับ

สหวัดดีคับ ผมลูกอีสานพเนจรคับ จากบ้านเกิดมาอยู่นคร ชลบุรี 18ปีแล้ว ผมคนอุดรคับ
    พอดีเปิดมาพ้อ เวปบ้านมหา ดอทคอม เห็นพี่น้องบ้านเฮารวมโตกันเป็นกลุ่มเป็นก้อน แจ้ง
    ข่าวคราว ต่างๆน่าสู่กันฟัง ติดต่อสือสารกันผ่าน บ้านมหา ดอทคอม กะเฮ็ดให้ได้ฮูว่า พี่น้องบ้านเฮายังตุ่มยังโฮมกันเหนียวแน่น คือปั้นข้าวเหนียว กะเฮ้ดให้รู้สึกภาคภูมิใจเป็นใหญ่หลวง กะเลยอยากมีส่วนร่วมในการสืบสาน สิ่งต่างๆที่ทางพี่น้องบ้านมหา ดอทคอม
    ร่วมกันส่งเสริม สืบสานอยู่ให้วัฒนธรรมอีสานของเฮาฮุ่งเฮืองสืบไปคับ จังได๋กะขอฝากเนื้ฝากโตฝากหัวใจลูกอีสานพรัดถิ่นคนนี้นำจักคนแน่เด้อคับ มีอีหยังกะซอยแนะนำ สั่งสอนแนคับ .........ขอบคุณหลายๆคับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ยินดีต้อนรับเข้าสู่บ้านมหาเด้อครับ

:b-b:b-b ยินดีต้อนรับเข้าสู่บ้านมหาดอทคอม...ม่วนๆนำกันครับพี่น้อง...:l-:l-:l-

:b-b:welcome3 ยินดีต้อนรับสู่บ้านมหาจร้า มาเด้อจ้า มาม่วนนำกัน :b-b:b-b:l-:l-:l-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คมคาย ครบุรี
    สวัสดีครับผม ยินดีต้อนรับครับ....... :l-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อย
    บล็อก
    21
    ยินดีต้อนรับลูกอีสานพเนจรครับ ดีใจครับที่พี่น้องไทอิสานบ้านเฮามาตุ้มมาโฮมแลกเปลี่ยนความคิดเห็น เว้านัว หัวหม่วนนำกัน ถือว่าเป็นพี่เป็นน้องกันเด้อครับ

:welcome3: :welcome3: :welcome3:
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย หนุ่มน้อย; 22-05-2012 at 20:32.

เป็นสมาชิกใหม่ไล่ ๆ กันครับ

ศิลปิน นักแสดง นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจป้านวลม่วนโสตาย
    ธุจ้าธุจ้ายินดีต้อนรับจ้าอ้ายมาๆมาม่วนนำกันจ้า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    ยินดี ครับ ม่วนๆ นำกัน "ฮักแพง แบ่งปั่น"

:welcome3 บ้านมหา ฯครับผม