หัวข้อ: ขอผญาม่วนๆประกอบภาพให้แหน่เด้อครับอาจารย์ อิอิ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ วัด เดอะแมนคัลทรี่
    คนไทท่าคันโท กะสิน

ขอผญาม่วนๆประกอบภาพให้แหน่เด้อครับอาจารย์ อิอิ

ผ่านมาจัดให้จักกล่อนแหน่เด้อคับ อ้ายเอื้อยย ภาพได้แรงบันดาลใจจากเพลงอ้ายมนต์แคนคับผม:l- :*-

ขอผญาม่วนๆประกอบภาพให้แหน่เด้อครับอาจารย์ อิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร
    ฮักเจ้าหลายเด้อน้องหล่า แต่เบิดค่าตอนเธอเมิน
    ต้องเผชิญความผิดหวัง กับฮักพังมลายม่าง
    ขอปล่่อยว่างในความใคร่ แต่ทางใจกะคึดห่วง
    มันคือบ่วงมัดใจอ้าย ถึงฮักพ่ายกะห่วงเธอ ...เด้อน้องสาวเอ้ย

ขอแจมนำแหน่เด้อบ่าว5555555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ดอกมันปลา
    ฮักอ้ายกะฮักหลาย อ้ายฮู้บ่
    ฮักท่อแผ่นฟ้า ผื่นพสุธา
    ฮักจนลืมวัน ลืมเวลา
    ฮักจนลืมไปว่า.........เฮาคนนี้บ่แม้นเขาคนนั้น.......

หัดแต่งขอแจมนำเด้อจ้า

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8
    ขั่นว่าน้องเป็นฟ้าอ้ายขอเป็นเมฆาบัง
    สิเฝ้าคอยระวังบ่ให้ไผแนมเห็นฟ้า
    แมนนกกาบินมาสิหาทางขวางไว้
    ให้ฟ้าเห็นแต่ใจคนผู้ฮ้ายคนนี้แต่ผู้เดียว เด้อนาง

นำแน่เด้อครับ