รายงานตัวครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มลาวสาวขะแมร์

รายงานตัวครับ

สวัสดีครับเอื้อยอ้าย พี่น้องบ้านมหาทุกคนครับ ผมหนุ่มลาววาปีฯ สารคาม
    สวัสดีค่ะบ็องบ็องปะเตี๊ยะมหากรุ๊บขะเนีย เนียงกะมมขะแมร์เมืองตลุง

เป็นสมาชิกใกล้้ครบเดือนแล้ว แต่ยังบ่ได้รายงานโต (หาหม่องบ่พ้อ)
    ขอเอื้อยอ้ายรับไว้เป็นน้องเป็นนุ่งนำจักสองคน
    อันได๋ผิดถึกกะซ่อยแนะนำแน่เด้อครับ

ยินดีต้อนรับครับ อ้าย มาๆ ม่วนนำกันครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    ป้าด..ฟ้อนอ้อมบ้านแล้วค่อยมารายงานโตติน้อ

ยินดีต้อนรับเด้อค่ะ คือสิฮู้จักหม่องมักหม่องม่วนแล้วเนาะค่ะ อิอิ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มลาวสาวขะแมร์
    ขอบคุณหลายๆ ครับเอื้อยพี่

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ cute

Welcome to Baanmaha dot com จ้า
    ขอให้สนุกสนานม่วนซื้นโฮแซวนำกันเด้อคร๊าบ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ณัฐ ภูไท
    เออแม้นคือจำปาเพิ้นเว้ายุดอกเนาะเห็นตั้งนานแล้วจะหามารายงานตัวเอ้ามาแล้วกะมว้นนำกันหั่นหละเนาะเป็นพี่ เป็นนอ้งกันไปสารคามกินปลามาเจแปนกะกินซาซิมิคือกันเนาะเจ้ายินดีตอ้นรับครับ:b-b:b-b:*-:*-