หัวข้อ: ตลอด

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ PLA2KEM

ตลอด

มันเป็นทรงคือสิไข้ ฮ้อนในๆใจฮุ่มๆ
    เหมือนถืกรุมโดยพิษไข้ เจ้าฝากไว้ให้ฮักพัง
    อยู่ลำพังน้ำตาย้อย หล่นเป็นฮอยให้ใจหม่น
    เจ้าซางเป็นคนถิ่มอ้าย รับบ่ได้หม่อมพะนาง
    มาปล่อยให้อ้ายฝันค้าง ไว้กลางทางแล้วถีบส่ง
    นวลอนงค์มาลวงล่อ พอใจแล้วกะแซวหนี หล่าเอ๊ย
    :l-:l-:b-b

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    ลุงบอกเจ้าแล้วยามเลี้ยงแหลว...อย่าลืมไก่
    ลุงบอกเจ้าแล้วยามใส่เบ็ดปลา...อย่าลืมหัวสิงไค
    ลุงบอกเจ้าแล้วใส่บั้งลันปลาไหล...อย่าลืมเงี่ยอาหาร
    ลุงบอกเจ้าแล้วยามใส่เบ็ดปลาดุก...ให้เจ้าคลุกด้วยหัวใจ...อิอิพ่ะน่ะฮิ้วววววววว**

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวหัวเขียง

อดสาเอาเด้อใจ...

ผุสาวทางใด๋...ซางมาเห็น ผุชาย เป็นดอกไม้ริมทาง...น้อบาดเนี่ย

นี่ละเขาว่า คนหล่อ มักสิอกหัก...จริงครับจริง หัวเขียงเจอมาแล้ว...555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ PLA2KEM
    แมยุครับ ผมกะหล่อ อีหลี ล่ะอ้ายบ่าว 555 ฮิ้วๆๆๆๆๆ