หัวข้อ: สุขสันต์วันออกพรรษา...ครับ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวหัวเขียง

สุขสันต์วันออกพรรษา...ครับ

ขอแสดงความ ยินดี และ ดีใจ กับผู้เผิ่นเข้าพรรษา(คือกันกับพระ)บ่ถือศีล...หากินแต่ตับ...ค่ำยามใด๋นอนได้สุหม่อง(ห้อง)...555
    ทั้งที่ถืกบังคับและบ่ถืกบังคับ...3 เดือน สุดยอดละครับ
    เพื่อลูก เพื่อเมีย เพื่อพ่อ เพื่อแม่ เพื่อเจ้ากรรมนายเวร เพื่อบ้านหลังใหม่ เพื่อรถคันใหม่ (มากมายหลายเหตุผลที่ยกมาอ้าง....ดีๆทั้งนั้นครับ)
    อ้ายชายในบ้านมหา คือสิบ่มีน้อครับ...555
    สุดท้ายกะอดทนจักหน่อยเด้อครับ บอกอดีตหมู่ร่วมวง คืนนี้ หลัง 6 ทุ่มค่อยคุยกัน(ดีกรี)

...คันแม่นหัวเขียงหยุดได้กะสิขอหยุดช่วงออกพรรษาดอกครับ มันจังเหิง 9 เดือนพุ้น...แต่ว่าหยุดบ่ได้ จักแม่นย้อนหมู่หรือว่าย้อนนิสัย(ถาวร)กะของบุ...555 (เว้าเล่นเด้อครับ...)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ pcalibration
    เมืองฉะเชิงเทรา(แปดริ้ว)
    บล็อก
    1
    5555555..ขอจักหน่อยสาเถาะผมหว่ามันเป็นนำอันหลังสุดนั่นหละ(มันถาวร)
    เรื่องกินเรื่องเหล่นกะเพื่อเข้าสังคม เรื่องเหล้าเรื่องนมกะสังคมคือกัน
    "คนงี่เง่ากินทั้งเหล้าทั้งนม"

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    สิยอมเป็นคนงี่เง่าดีกั่วหมอพี ได้กินทั้งเหล้า ได้ดูดทั้งนม (กล่อง) ....5555

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ suny
    ภูมิลำเนา มหาสารคาม ทำงาน ประจวบ
    แม่นยุเนาะครับพุได๋อดมาได้แล้ว 3 เดือนดีคักครับ ถ่าแม่นอดต่อได้อีกกะดีคือกัน แต่ผมบ่ได้ตั้งปณิธานหยังนำเพิ่นดอกครับ แต่กะลดลงหลายยุ......พุเพิ่นอดมาดนพอออกแล้วอย่าสุกินหลายเด้อครับ.....บ่แม่นหยังดอกมันสิเปลือง อิอิอิ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    เอ้อแมนแท้เป็นความคิดที่ดีมากๆเลยหยุด 9 เดือนกิน 3 เดือนบ๊ะเข้าท่าเด้อหละ