หัวข้อ: ฝากเป็นกำลังใจแหน่เด้อครับ

ศึกษาหาความรู้

ฝากเป็นกำลังใจแหน่เด้อครับ

เพลง หัวใจขี้ดื้อ
    ได้รับการพิจารณาให้เป็นเพลงช้างเผือกในรอบสัปดาห์
    จั่งได่กะซ่อยเป็นกำลังใจให้แหน่เด้อครับ

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=SLwG6G3FPeY
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ไก่น้อย; 14-11-2012 at 19:58.

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ไสเบิ่งครับ .....งานพาแลงเว็บบ้านมหาดอทคอมปีหน้า มาร้องให้ฟังฟรี ๆ แนเด้อครับ...อิอิ

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=SLwG6G3FPeY

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    ม่วนจ้า เจอกันงานพาแลงบ้านมหา ปีหน้าเด้อจ้า ผุบ่าว
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

ไปอยู่แล้วครับ ฟรีแหน่นอนครับ
    ใจมักบ่ต้องมีค่าโต เพราะว่ากว่าสิมีเพลงนี่ได้
    กะอาศัยความเมตตาจาก อ.นาวิน (บ่าวข้าวจี่)
    เพิ่นซ่อยเรียบเรียงดนตรีม่วนๆให้ ซั่นดอกครับ
    อย่าลืมส่งข่าวให้ฮู้แหน่เด้อครับ

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    เสียงดี เพลงม่วน เดวสิปูสาดหน้าฮ่าน เตรียมแบ๊งค์ซาวไปคล้องคอนักร้องเด้อจ้า :l-:,1-
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ขอบคุณครับสำหรับคำชม มีกำลังใจขึ้นหลายครับเอื้อย

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    บ่ส่งให้เปิดออกอากาศ บ้าง บ่ จ้า
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

อยากส่งอยู่ครับ แต่ผมบ่มีหม่องไป
    แบบว่าแค่มีใจมักแล้วกะเขียนเองร้องเองแล้วกะแบ่งปันกันฟัง
    ที่เหลือผมกะบ่ฮู้ว่าสิเฮ็ดจั่งได๋ดอกครับ พี่ๆผู้ได๋สงสารหรือคิดว่าเพลงนี้
    พอสิไปได้ ซ่อยแนะนำแหน่เด้อครับ ขอบคุณหลายๆที่ซ่อยแนะนำและให้กำลังใครับ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ติดต่ออาจารย์บ่าวข้าวจี่ในบ้านมหานี่ล่ะครับ ถึกต้องแล้วครับ

พล พระยาแล กะดังย่อนเลาล่ะครับ เพลง "วอนพ่อพระยาแล" แต่งเองครับ

ส่วนเพลง "เบอร์โทรขี้ตั๋ว" ร้องเองครับ

ตอนนี้พี่น้องพากันหาชุดอัลบั้มเติมฝันปั้นดาวกันจ้าละหวั่นครับ หายากกว่าทองคำ

เพราะออกชุดเดียวแล้วเลยครับ....เป็นกำลังใจให้ครับผม...เอ้า...ซวด ๆ ๆ ๆ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 15-11-2012 at 07:00.

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    เป็นกำลังใจให้ครับ...สำหรับ ศักดิ์ ศิริเวช คงมีก้าวที่ดี ต่อๆไปครับ