หัวข้อ: ไปร่วมกิจกรรมมอบอาคารเรียนที่อุดรฯ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ เขย ตระการ

เยี่ยมมาก

ยอดเยี่ยมกะเทียมดองอีหลี่ครับอ้าย(NS -> UTAC),
    อันผูลังคนที่แจกทุนการศึกษาระดับมหาลัยนี่ แมนผู่ได๋น้อ??
    ผมฮู้จักบ่อ้าย!! บ่แมนหยังดอกครับ ผมสิไปขอคำแนะนำนำเพิ่นสั่นดอก เผื่ออยากสนับสนุนทุนการศึกษาครับ..555 :b-b

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    สุดยอดครับอ้าย เป็นกิจกรรมที่ดีครับ เฮ้ดเพื่อลูกหลาน ....

มื่อไดไปมอบทุนอาหารกลางคืนกะเอิ้นนำแน่เด้อ 555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ คนภูหลวง
    เอื้อยพวงพะยอม, บ่าวณัฐ : อิ่มบุญครับ มีความสุขที่ได้เป็นตัวแทนผู้ให้ เด็กน้อยกะบ่ดื้อ คุณครูกะตาฮัก
    ลุงใหญ่ : หลอยบ่เก่งปานลุงใหญ่ดอกครับ เดี๋ยวกะโผล่จังหวัดโน้นจังหวัดนี้ 555
    อ้ายพล : แม่นแล้วครับอ้ายพล เว็บบ้านมหาให้หลายอย่าง โดยเฉพาะมิตรภาพที่ดีจากพี่น้องบ้านมหา ยังบังเอิญให้มาพ้อน้องทำงานหม่องเดียวกันในเว็บบ้านมหาอีก
    บ่าวหยก : เอิ้นจั่งใด๋กะได้ดอกน้อง จั่งใด๋กะเป็นพี่เป็นน้องกันคือเก่าหั่นละ
    อ้ายพจน์ : อั่นรูปที่ไปหาแจกทุนการศืกษากับเด็กหน้าตาดีแต่ยากจนตอนดืกๆ กับอ้ายพจน์มื้อนั้นบ้อครับ ผมลักเห็นอ้ายแถมค่าอะพาร์ทเม้นท์ให้น้องๆ พร้อมแม่นบ่ 5555
    เขย ตระการ, คนตระการ : วันอาทิตย์หน้าพ้อกันสวนหมากม่วงบางคล้าเด้อ เผื่อสิพ้อคนแนะนำวิธีแจกทุนการศึกษาให้ 555