หัวข้อ: ฮักกันไว้ดีกั่วซังกัน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่ย..บ่าววีโก้
    ฮักกันไว้ดีกว่าซังกันถูกแล้วครับอ้ายพล..คนอื่นเขาจะซังเราบ่อเป็นหยั่งครับเราเอาความดีสู้..:,1-

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ อ้ายพจน์
    ที่ทำงานผมละมีตะผุชาย(เฒ่าพร้อม)เลยบ่รู้สิไปฮักไผแหมครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ jinnawat90
    ลดความขัดแย้ง-พุทธทาสภิกขุ

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=Ktkz63ZYydI

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ๛หนุ่มบ้านไกล๛
    บล็อก
    8
    รักกันนะคับ ชายขอร้อง อย่างมากมาย ....

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ suny
    ภูมิลำเนา มหาสารคาม ทำงาน ประจวบ
    ครับบ่ว่าครอบครัว ญาติพี่น้อง หรือว่าสังคมทั่วไปเนาะครับ ถ้าจะมีความสุขได้กะย้อนว่าคนในครับครัว ในสังคมมีความรักความสมัคคีกันเนาะครับ ถ้าหากว่าซังกันแล้วมันก็บ่มีความสุขทั้งสองฝ่ายละเนาะ จังได๋กะเป็นกำลังใจเด้อครับ ไผที่บ่ค่อยถูกกัน ลองหันหน้ามาเว้าคุยกันเพื่อจะได้ฮู้ความต้องการของแต่ละคน แล้วก็ปรับเข้ากันคนละเคิ่ง ก็จะมีความสุขเด้ครับ ...

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    น้องคนนึงจ้าอ้ายพลที่ซังไผ๋บ่ได่ดนจักเทื่อ
    ว่าเคียดๆให้หลายๆ บ่ดนกะลืมคือเก่า
    อาจสิเป็นเพราะว่าในใจบ่มีความเคียดแค้นใดๆแล้ว
    กาลเวลามันส่อยลบได่ หรือเพราะว่าเป็นคนใจดี(เกินไป)กะบ่จักจ้า
    การเป็นแบบนี้บางครั้งกะบ่ดีปานได๋ เฮ็ดให้เสียเปรียบหมู่(ที่มันรู้ทันนิสัยเฮา)อยู่ตลอดจ้า
    ยิ่งตอนกลองแต๊กเว่าใส่หูมา.."บอกแล๊ว..เห็นมั๊ย..เมื่อไหร่จะจำ..ฯลฯ" .. นิแม๋ะจ้า..ฮ่าาาา...
    มองต่าง..อย่างปลง

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    ฮ่าๆๆๆ ทาง นี้ ทุกข์ พอตาย กะยังฝืนหยิ่งแข่ว ย้ิม ยุ คือ กัน นั้น ละ อิอิ