ไส่กรอก (เข่า) อีสานวะซั่น

พอดีบ๊อได้กินด๋นแล่ว ไส่กรอก (เข่า) เลยเอาภาพงามๆมาปันให่พีน่องไทบ้านมหา ได้เบิ๊งนำกันครับ

เป็นตาอยากนำบ๊อครับ

ขอบคุณเว็บบ้านมหา ดอทคอม แล่วกะพีน่องทุกๆท่านครับที่ได้ให่ผมบ่าวมือสอง ได้มาร่วมชายคานำ :*-:*-

พ่อค้าเพิ่นสิเขินไปลักถ่ายเพิ่น ตาแซบแท้จ้า

Recipes And Cooking สัญลักษณ์ของ พวงพะยอม
    New York,U.S.A.
    บล็อก
    2
    มักหลายจ้า ว่าสิลองเฮ็ดอยู่คือกันแต่ยังหาใส้หมูบ่ได้จ้า

พ่อค่าเราบ๊อเขินดอกครับมีแต๊สิเต้นไซพุ่นแหลว สาวชัยภูมิ ลูกพ่อขุน
    เอื้อยพวงพยอมครับ ลองเฮ็ดเบิ๊งแล่วกะเอามาปันแน๋เด๊อครับ

:,1-:,1-:,1-

เอามาให้เบิ่งหรือเอามาล่อให้นํ้าลายย้อยบาดทินิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ คนภูหลวง
    ของข่อยเอาแบบเปรี้ยวๆ เด้อบ่าว ขอผักกับหลายๆ พริกเม็ดเขียวๆ นำกินเล่นๆกะดีกินเป็นกับแกล้มกะได้ คันกินหลายอย่าลืมไปแล่นคัดไขมันออกเด้อละมันสิท้อนเอาะเยาะอยู่เข้โผ่เด้ 5555

เอามาให่เบิ๊งซือๆครับ สาวหนองคาย อ้ายคนภูหลวงครับมักแบบส่มๆบ่ครับ แต๊เตือนไว่ก๊อนเด๊อครับ ว๋าอย่ากินหลายเดี๋ยวมันสิอิ๊มพะนะ ขอบคุณพีน่องไทบ้านมหาทุกๆท่านที่แว๋มาหยามกันครับ :*-:*-

เป็นตะแซบแฮงน้อครับ ได้ของว่างกับยอดข้าวแล้ว ฮิฮิ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ มาลัยศรี
    บล็อก
    1

ไส้กรอกเข่า..นั่นล่ะ

โม๊มก้อนล่ะคำโลดเนาะ ต้องกินขิงอ่อนกับพริกดิบพร้อมมันค่อยสิจิ๊ดแม่นบ่อ เป็นตากินหลายจ้า..