ซอยข่อยแนครับ ฟังลำบอได้

Noey
    Guest

ซอยข่อยแนครับ ฟังลำบอได้

พอสิเข่าไปฟังแล้วหาหม่องฟังบอเห็น เห็นแตหน่าจอเป็นจังสิ

ซอยข่อยแนครับ  ฟังลำบอได้

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1

Re: ซอยข่อยแนครับ ฟังลำบอได้

ลองเข้าไปศึกษาเบิ่งตามนี้เด้อครับ
    http://www.baanmaha.com/forums/index...c,16789.0.html

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom

ติดตั้ง WMP เวอร์ชั่นใหม่ หรือทำการอัพเดทปลั๊กอิน กะใช้ได้แล้วครับ 8)
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

Noey
    Guest

:D Re: ซอยข่อยแนครับ  ฟังลำบอได้ เห้อ..เฮอ...ฟังได่แล้วอ้ายเอ้ย จังแมนมวนแฮง...คึดหอดบ้านเด้....มันเป็นหย่อน anties virus มัน block เอาไว้ครับ ขอบคุณหลายๆเด้อ ครับ... 8)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1

หย่าวๆๆตามสบายครับ ม่วนๆๆเด้อคร๊าบ..